Sevgilinize unutulmaz bir hediye verin!

  • 0
  • 3305
Sevgilinize unutulmaz bir hediye verin!

Sevgilinize en son ne zaman gerçekten içinize sinen bir hediye verdiniz?

Çoğunuzun uzun zamandır düzgün bir hediye bulamamaktan yakındığını tahmin edebiliyoruz. Üstelik aldığınız hediye sizin hoşunuza gitse de karşı tarafın beklentisine uymayabiliyor.

Peki, bu durumda ne yapmalı?

Yazının devamında paylaşacağımız fikirler sayesinde aldığınız hediye hem fiyat performans olarak sizi hem de içerik olarak sevgilinizi mutlu edecek. Unutulmaz bir hediyeyle sevdiğiniz insanı şımartmaya hazır olun!

2018 baharında kurulan Muhiku; modern, şık ve işlevsel hediye kutuları tasarlıyor. İçerisinde romantik parçalara da yer verdiği sevgiliye hediye kutuları aynı zamanda yepyeni deneyimleri de barındırıyor. Birkaç örnek vererek somutlaştıralım.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu, ilk bakışta çok romantik gözüken bir kutu. Üstelik oldukça uygun fiyatlı. Bu kutunun içerisinde kalp şeklinde iki adet çikolata, kalpli kutuda mum, 2 paket filtre kahve ve 2 adet kupa bulunuyor. Sevgilinizle birlikte hem romantik bir ortam oluşturabilir hem de bu ortamda farklı dünya lezzetleri tadabilirsiniz.

Diğer bir örneğimiz ise sevgilisine ofis hediyesi göndermek isteyenlere özel. Planlı Sevgiliye Hediye Kutusu, aşkınızı ve desteğinizi hissettirecek harika bir kutu. Bu kutunun içerisinde;

  • Lover beyaz seramik kupa,
  • İki adet Melodi kalpli fıstıklı çikolata,
  • Yade sandal ağacı aromaterapi mum,
  • Beyaz mermer desenli haftalık planlayıcı,
  • Kırmızı tükenmez kalem,
  • Güneş Işıltısı kuru çiçek aranjmanı,
  • Son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Bu kutuyu kız arkadaşınıza ilk iş gününde, zorlandığı bir dönemi atlatırken ya da sınava hazırlanırken gönderebilirsiniz. Erkek arkadaşınıza bunun gibi bir hediye vermek isterseniz Erkeğe Ofis Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde not defteri, tükenmez kalem, kupa, kahve ve çikolata bulunuyor. Tabii ki her kutuda olduğu gibi hediye notu yazarak ekleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz Herkese Yılbaşı Hediyesi Alabileceğiniz Bir İnternet Sitesi

Yılbaşı dönemi içimizi ısıtıp bizi mutlu etse de hediye stresi yüzünden keyfimiz kaçabilir. Çevremizde mutlu etmek istediğimiz insanlara küçük de olsa bir hediye vermek isteriz. Fakat herkesin zevki ve beklentisi farklı olduğu için alışveriş süreci pek kolay geçmez. Hele bir de üstüne iş yerinde ya da okulda yapılan çekilişler de eklenince süreç daha da zorlu hale gelebilir.

Muhiku, yenilikçi yılbaşı hediyesi seçenekleriyle yüzümüzü güldürüyor. Uygun fiyatlı, eğlenceli, şık ve kullanışlı alternatiflerle çevremizdeki herkesi mutlu etmemizi sağlıyor. Annenize zarif, babanıza kullanışlı, kardeşinize eğlenceli, sevgilinize romantik bir hediye verebilirsiniz. Peki, yılbaşında sevdiklerinize umut ve mutluluk verecek hediye seçenekleri neler?

Yeni bir yıl, önümüzdeki yepyeni bir sayfa gibidir. Hepimiz farklı hedeflere ulaşmak için kendimizi motive ederiz. Bu yüzden yeni yıl hediyeleri arasında ilk bahsedeceğimiz seçenekler not defterleri, planlayıcılar ve ajandalar. Yılbaşı temalı planlayıcılar ve not tutucular sayesinde sevdiklerinizin hedeflerine ulaşmasına destek olabilirsiniz.

Çikolatalar da yeni yıl öncesi en çok tercih edilen hediyelikler arasında yer alıyor. Sevdiklerinizin yeni yıla ağız tadıyla girmesi için ona lezzetli çikolatalardan birini seçebilirsiniz. Sitede pek çok çikolata çeşidi mevcut. Vegan, kuru yemişli, meyveli, bisküvili, bitter, sütlü… Sevdiklerinizin zevkine göre istediğiniz çikolatayı seçebilirsiniz.

Kışın içimizi ısıtacak içecekler tüketmeyi severiz. Siz de sevdiklerinize hediye olarak bitki çayı ve kahve seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Onları yeni lezzetlerle tanıştırmak için damak tatlarına uyacağını düşündüğünüz çay ya da kahveyi seçip yanına süzgeç veya French press ekleyebilirsiniz.

Son olarak hediyenizin yılbaşını çağrıştırması için dekorasyon ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Kar küresi, masa boy çam ağacı, yılbaşı kupası gibi hediyeliklerden birini seçebilirsiniz. Muhiku’da tüm bu önerilerin içerisinde seçtiklerinizi bir araya getirip yanına yüzlerce farklı ürün içinden eklemeler yapabilirsiniz. Ya da bu hediyelikleri tek tek alarak sevdiklerinize minik hediyeler verebilirsiniz.

Muhiku Hediye Alışkanlıklarımızı Baştan Yazıyor!

İçimize sinmese de işlevsiz hediyeler almaya o kadar alıştık ki bu durum artık karşımızda “öylesine alınmış” izlenimi uyandırıyor. Fakat aslında kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmek çok kolay. Kullanışlı, şık ve kişiye özel seçilmiş hediyelerle onlara ömür boyu hatırlayacakları bir sürpriz yapabiliriz.

Muhiku, yola kendimizi mutlu etmemiz için çıkmış olsa da artık hediye kutuları özel günlerin kurtarıcısı. Tabii ki siz başkalarını mutlu etmek için önce kendinizden başlayabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap sayfası sayesinde en beğendiğiniz ürünleri bir araya getirerek güzel bir kutu hazırlayabilirsiniz. Bu kutuda deneyim odaklı ürünlere yer verebilirsiniz. Örneğin farklı ülkelerden bitki çayı ve kahveler, sağlıklı atıştırmalıklar, hobi DIY kitleri, kitaplar seçebilirsiniz. Böylelikle eşyalar unutulsa bile anılar sonsuza kadar sizinle kalır.

Siz de kendine vakit ayırmasını istediğiniz sevdiklerinize içeriği dopdolu kutularla sürpriz yapabilirsiniz. Üstelik Muhiku’da siparişleriniz İstanbul’da aynı gün, diğer şehirlerde ise 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Böylelikle özel günler aklınızdan çıksa bile Muhiku sayesinde hızlıca kaliteli ve tatlı bir hediye hazırlayabilir; kapısına kadar gönderebilirsiniz. Acil hediye almanız gereken durumlarda kaliteli içerikleri ve hızıyla Muhiku kurtarıcınız olacak!

Beykoz Çayırını buradan 24 saat izleyebilirsiniz
Önceki Beykoz Çayırını buradan 24 saat izleyebilirsiniz
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı