Yaşam

Sevgi Çemberi faaliyetlerine başladı

Sevgi Çemberi faaliyetlerine başladı
2014.07.27 00:00
| | |
11833

Beykoz’da tartışma konusu olmaktan bir türlü çıkartılamayan, kurumların kişiselleşmesi bir sonuç daha doğurdu. Sevgi Çemberi Derneği açıldı.

Daha önce Beykoz’un en etkili derneklerinden olup çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren BEY-DER’de yaşanan antidemokratik uygulamalar nedeniyle ayrılan bazı yönetim kurulu üyelerinin kurmuş olduğu Sevgi Çemberi Derneği faaliyetlerine başladı.

Sevgi Çemberi Derneği’nin resmi açılışı; Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Belediye Başkanı Muharrem Ergül, eşi Ayşe Ergül, Dernek Başkanı Hatay Mete ve diğer yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kavacık Okul caddesi üzerindeki Öge Sokakta açılan dernek binasının açılışına çok sayıda vatandaş ve siyasi isim katıldı.  Açılışta konuşan Dernek Başkanı Hatay Mete, derneğin çok hayırlı işler yapacağını ve Beykoz’da soysal alanda oluşan boşluğun doldurulması için yoğun çaba sarf edeceklerini belirtti.

Açılış kurdelasını kesen Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün’de hayırlı olsun diyerek açılışı gerçekleştirdikten sonra yetkilerden yapılacak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sosyal alana oldukça iddialı bir giriş yapan Sevgi Çemberi Derneği’nin Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu.

Hatay Mete ( Başkan )

Gülçin İzmirlioğlu

Sultan Güllaç

Lütfiye Şatıroğlu

Aysun Dursun

Süheyla Yalçındağ

Nimet Yazar

Reyhan Kalyoncu

Sema Dursunoğlu

Emine Ödemiş

Yusuf Koç

Ahmet Alay

Necati Kalaycı

Latif Kaleci

Rafet Bektaş

Zülkif Sönmez

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: BEY-DER, Sevgi Çemberi Derneği, Aydın Ergün, Muharrem Ergül, Ayşe Ergül, Hatay Mete

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"