Seren Serengil Beykoz’da Hayvan Rehabilitasyon Merkezini gezdi

  • 0
  • 2846
Seren Serengil Beykoz’da Hayvan Rehabilitasyon Merkezini gezdi
Seren Serengil Beykoz’da Hayvan Rehabilitasyon Merkezini gezdi
Seren Serengil Beykoz’da Hayvan Rehabilitasyon Merkezini gezdi

Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, ilçenin hayvan rehabilitasyon merkezinde geçmiş dönemden kalan sıkıntıları, aralarında sanatçı Seren Serengil’in de olduğu hayvan severlerle birlikte değerlendirdi.

Ardından merkez ziyaret edildi. Köseler, can dostlarımıza nasıl daha iyi bakılabileceği ve tedavi süreçlerinin nasıl daha kısa tutulabileceği konusunda çalışma başlattıklarını bildirdi.

Başkan Alaattin Köseler, ilçedeki gönüllüleri davet ederek, Beykoz Belediyesi’nin Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’nde geçmiş dönemde basına ve sosyal medyaya yansıyan sıkıntıları değerlendirdi.

 

 

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler sanatçı Seren Serengil ile birlkte Hayvan Rehabilitasyn Merkezinde incelemelerde bulundu.

 

Beykozlu hayvan severler, rehabilitasyon geçmişte yaşanan sıkıntıları aktardı. Başkan Köseler’e konuyla ilgili fotoğraf ve videoları gösteren gönüllüler, hayvanların kısırlaştırma ve tedavi süreçlerinin ardından alındığı ortama geri bırakılması talebinde bulundu.

Köseler: “Can Dostlarımıza Gönüllülerle Birlikte Hizmet Vereceğiz”

Alaattin Köseler, daha sonra gönüllülerle birlikte Beykoz Belediyesi Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdi. Başkan Köseler, can dostlarla ilgili sıkıntıları bildiklerini ve bu sorunların tekrar yaşanmaması için merkezin gönüllülere açık olarak hizmet vermesini istediklerini söyledi.

Köseler, “Beykoz’da sessiz ve dilsiz canlılarımıza sahip çıkacak, mutlu edecek bir yapıyı gönüllülerimizle birlikte oluşturmak istiyoruz. Mevcut merkezimizdeki sistemi de bu yönde rehabilite edeceğiz. Yakın zamanda sizlerle daha kapsamlı olarak bir araya geleceğiz ve can dostlarımıza nasıl bakılması gerektiğinin yol haritasını birlikte belirleyeceğiz” dedi.

 

 

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler sanatçı Seren Serengil'inde aralarında olduğu hayvan severlerle bir değerlendirme toplantısı yaptı.

 

Serengil: “Hayvanlar Demir Parmaklıklar Arkasında Tutulmamalı”

Hayvanlarla birlikte yaşama kültürünün bu coğrafyada yüzlerce yıldır var olduğunu belirten sanatçı Seren Serengil de tedavisi ve kısırlaştırma işlemi tamamlanan hayvanların demir parmaklıklar arkasında tutulmamasını, doğal ortamında bakılmasını istedi.

Haber Merkezi

Beykoz Stadında şampiyon İshaklıspor
Önceki Beykoz Stadında şampiyon İshaklıspor
İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi
Sonraki İstanbul Valisinin Beykoz mesaisi