Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi

  • 2
  • 23735
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi
Şenocak, Beykoz’da kapıyı gösterdi

Beykoz teşkilatını ziyaret eden Şenocak, partiden ayrılanlarla aynı masada olamayacaklarını belirterek, yeni parti arayanlara kapıyı gösterdi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, partisinin Beykoz teşkilatıyla üç kademe Yönetim Kurulu Toplantısı’nda bir araya geldi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Teras Kafe’de düzenlenen üç kademe Yönetim Kurulu Toplantısında teşkilatıyla bir araya geldi.

Şenocak, burada partililere yaptığı konuşmasında geçtiğimiz günlerde Kızılcahamam’da AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vurgu yaptığı “Yeniden yollara düşme vakti” söylemine atıfta bulunarak, “Pes etmeden, gündüz demeden, gece demeden, büyük ve müreffeh Türkiye hayaliyle yürüdüğümüz 2023 hedeflerimize artık koşma vakti” dedi.

“Davasını satanlar ve yeni parti gözetenler bırakın gitsinler”

Kızılcahamam’daki kampa işaret eden Şenocak, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği gayreti ve sarf ettiği enerjiyi kendimize örnek alarak çalışmalıyız. Davasını satanlar ve yeni parti gözetenler bırakın gitsinler. Biz öyle insanlarla zaten aynı masada olamayız. Yeni parti arayışında olanların sonu da diğerleriyle aynı olacaktır.” ifadelerini kullandı.

Şenocak’ın ziyareti sırasında Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcıları, ana kademe, gençlik ve kadın kolları teşkilatlarının mensupları katıldı.

“Kardeşliğimiz en büyük gücümüzdür”

Partililere yönelik bir konuşma yapan İl Başkanı Şenocak, “Büyük medeniyet davamızın heyecanını taşıyan, özveri ile çalışmalarını sürdüren tüm teşkilat mensuplarımızı tebrik ediyorum. Birliğimiz, dirliğimiz ve kardeşliğimiz en büyük gücümüzdür. Bu dava bizlerin birlik ve beraberliğinin omuzlarında daha ileriye, daha yukarıya çıkacaktır.” dedi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, İl Başkanı Bayram Şenocak’ın ilçeyi ziyareti dolayısıyla teşekkür etti.

“2053’ü gençlerine miras bırakmak isteyen bir öngörünün bayraktarıyız”

Dilmaç, “Bizlerin sorumluluğu A partisi B partisi C partisi gibi değil. Bunu sakın aklınızdan çıkarmayın. Bizler, büyük Türkiye hayaliyle içeride ve dışarıda düşmanlarıyla birçok cephede mücadele veren bir iradenin temsilcileriyiz. Bizler yıllar öncesinde Cumhuriyetinin 100. Yılını hayal eden, 2053’ü gençlerine miras olarak bırakmak isteyen bir öngörünün bayraktarıyız” diye konuştu.

Şenocak, buradaki toplantının ardından Beykoz Belediyesi’nin Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleriyle de Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Şenocak, müdürlere başarılar diledi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, beraberindeki İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç ve Belediye Başkanı Murat Aydın ile birlikte ilk önce Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi’nin Dernek Merkezi’ndeki kermesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Saniye Efe’ye başarılar diledi.

Şenocak ve beraberindekiler daha sonra Ortaçeşme Merkez Taksi Durağını ziyaret etti.

Burada taksicilerin taleplerini dinleyen Şenocak daha sonra ameliyat olan Akbaba Mahalle Başkanı İsa Uyanık'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Haber Merkezi

Beykoz baskette ilk maçına yarın çıkıyor
Önceki Beykoz baskette ilk maçına yarın çıkıyor
Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Sonraki Müslüm Gürses'in duyulmamış şarkıları Beykoz'da tanıtıldı
Yorumlar (2 Yorum)

sabri (5 yıl önce)

adem kardeşlik madem bu konuşma neden eski kademeden neden tabandan gelen kimse yok yanınızda neden dışladınız onları neden kendine yakın cıkarları olan kişiler yanınızda neden kurucu üylere yer vermediniz isdedikleri halde dışladınız onları bumu kardeşlik bumu adalet ilçe yönetiminden bile alınırken kendi adamlarını lisdeye sokdunuz hanefi başkan sayın il başkanı nasıl olacak kardeşlik yola cıkdıgınızı yolda gördüklerinie sattınız hangisi akp li cıkar için akp yegelenler ile bu işler yürmez

Yaşar (5 yıl önce)

Bu adam hala görevde bune yüzsüzlük anlamadım bu ve avanesi hanefi ilk kongrede kangren olmuş bir kol gibi kesilip atilmalidir

Yorum Yaz