Siyaset

Senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok!

Senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok!
2014.09.02 00:00
| | |
4648

Önceki gün Beykoz Belediye Meclisi’nde gerçekleştirilen 2014 yılı bütçe görüşmelerinde önemli bir ayrıntı dikkatlerden kaçtı… Beykoz Belediye Başkanı Halit Kılıç’a, “neden senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok” dedi.

Meclis üyesi seçildiği 2009 yılından buyana devamsızlığı kadar elindeki fotoğraf makinesiyle de sık sık tartışılan CHP Meclis Üyesi Halit Kılıç, çektiği fotoğrafları mahkemelere yaptığı şikâyetlerde kullanıyordu.

Belediye binasına yapılan tadilatı bile şikâyet etmiş!

Anadoluhisarı’nda yapılacak olan Aqua Park, Rüzgarlıbahçe tapularının iptali, Körfez Konutları’na tedbir konması, Medipol Üniversitesi, Türk Alman Üniversitesi gibi birçok önemli projeyi mahkemeye götürüp iptal ettirmeye çalışan Halit Kılıç’a Başkan Çelikbilek “bazı davaları da ne hikmetse sonradan geri çekiyor” dedi.

 “Senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok!”

Başkan Çelikbilek konuşmasının son bölümünde üslubunu daha da sertleştirerek Halit Kılıç’a“senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok!” dedi. Kılıç “neden olmasın?” şeklinde cevap verirken Başkan Çelikbilek Halit Kılıç’a şu sözlerle cevap verdi; “değilmi ki sen bu Belediyeye yaptığımız tadilatı bile mahkemeye götürüp durdurmaya çalıştın, senin bu belediyeye gelmeye yüzün yok, olamaz!”

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Halit Kılıç, Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Meclisi

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"