Sendikacılar Beykoz’da oldukça hareketli

  • 0
  • 14241
Sendikacılar Beykoz’da oldukça hareketli
Sendikacılar Beykoz’da oldukça hareketli
Sendikacılar Beykoz’da oldukça hareketli
Sendikacılar Beykoz’da oldukça hareketli

Özellikle pandemi döneminde sağlık çalışanlarının sorunları Beykoz'da da artış gösterince memur sendikaları harekete geçti.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul İl Sağlık Müdürü kemal Memişoğlu’nu ziyaret eden Sağlık Sen Yöneticileri, ziyaretin ardından sağlık çalışanlarının yeni üniformalara geçiş süreçlerinin yılsonuna kadar ertelendiği açıklaması yapılmıştı.  

Bu kapsamda çeşitli temaslarını sürdüren Sağlık Sen Yöneticileri Beykoz Devlet Hastanesi’ne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastane Başhekimi Op. Dr, Süleyman Erdoğdu ve Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdiresi Necibe Köse’yi ziyaret eden sendika yöneticileri, hastane personelinin yaşadığı sorunlar ve acil serviste zaman zaman ortaya çıkan olumsuzluklarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Ziyarette, özellikle pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının içinde bulundukları koşulların dikkate değer hale geldiğini ifade eden Sağlık Sen İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Cesur Öztürk, "sayın başhekimimiz ve müdiremizle bir durum değerlendirmesi yaptık" dedi.

Öztürk, içinde bulunulan süreçte sağlık çalışanlarının öneminin bir kez daha anlaşıldığını ve ülkenin değişim süreçlerinde sağlık çalışanlarının hep ön planda olduğunu dile getirdi.

Şube Başkan yardımcısı Fahri Aziret ve Beykoz Devlet Hastanesi Temsilcisi Gökhan Karaduman’ın da yer aldığı ziyarette, sağlık çalışanlarının içinde bulunduğu şartların tekrar gözden geçirildiği ifade edilirken, hastane Başhekimi Süleyman Erdoğdu, hastane yönetimi olarak çalışanların sorun ve şikâyetlerini her zaman dikkate aldıklarını ve sendikalarında zaman zaman bu hususlara dikkat çekmelerinin kendileri için faydalı olduğunu söyledi.

Haber Merkezi

Beykoz’un Efsaneleri – 2… Hüseyin Ali Zengin
Önceki Beykoz’un Efsaneleri – 2… Hüseyin Ali Zengin
Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Sonraki Beykoz’un spor lisesi İzmir’de galibiyetle başladı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz