Yaşam

Sendikacı Yılmaz'ın babası vefat etti

Sendikacı Yılmaz'ın babası vefat etti
2014.08.18 00:00
| | |
3417

Türkiye Denizciler Sendikası ( TDS) Marmara Bölge Şubesi eski yöneticilerinden Hüseyin Yılmaz'ın babası Hasan Yılmaz (80) vefat etti.

İkindi namazına müteakip Ortaçeşme Camiinden kaldırılan merhum darphane emeklisi Hasan Yılmaz’ın cenazesi Dereseki de bulunan aile mezarlığına defnedildi.

1979 Denizcilik Meslek Lisesi mezunu olan Hüseyin Yılmaz'ı acılı gününde Beykoz Denizciler Derneği üyeleri de yalnız bırakmadı. Çok sayıda denizcilik camiası mensubunun da katıldığı cenaze töreninde; Beykoz Denizciler Derneği Başkanı Kaptan Ahmet Okur ve eski dernek başkanları Hasan Kılıç, Niyazi Bektaş, Hasan Gültekin, Mustafa Balcan, Mavi Marmara Denizcilik Operasyon Müdürü Kaptan Kerim Ak, Beycoast Yatçılık ortaklarından Feridun Dokgöz, TDS Marmara Şube Başkanı Selçuk Aydınoğlu, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı ve eski Marmara Bölge şube yöneticisi Kadir Alarçin'in yanı sıra bir süre önce CHP'den Beykoz Belediye Başkan Aday Adayı olacağını açıklayan Prof. Dr. Hüseyin Öztürk ve DSP Beykoz İlçe Eski Başkanı Erdoğan Karadeniz'de hazır bulunanlar arasındaydı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Hüseyin Yılmaz, Hasan Yılmaz

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"