Şehitler için cenaze namazı kıldılar

  • 0
  • 7017
Şehitler için cenaze namazı kıldılar
Şehitler için cenaze namazı kıldılar
Şehitler için cenaze namazı kıldılar

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü altyapı takımlarına dahil futbolcular antrenman öncesi Rüzgarlıbahçe Camii önünde toplanıp şehitler için gıyabi cenaze namazı kıldı.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı ve Mahalle Muhtarı Sedat Altun yaptığı açıklamada, "Biz kurulduğumuz günden beri sosyal konularda hep aktif olan bir kulüp görüntüsü verme gayretinde olduk. Yeri geldi mahallemizin Sağlık Ocağına EKG Cihazı hediye ettik, yeri geldi Mübarek Bayram gününde özel pilav günü organizasyonu gerçekleştirdik. Milli Bayramları en coşkulu biçimde kutladık. Sporun önemi herkesçe malum ancak işi sadece bu boyutta tutma düşüncesinde hiçbir zaman olmadık. Biz çocuk ve gençlerimize hem spor yapma şansı tanırken, onlara kucaklarımızı açmış iken milli-dini ve özel günleri de kesinlikle unutmadık. Bu özelliğimizi kulübümüz var oldukça koruma düşüncesindeyiz" diye konuştu.

Son etkinlikleri ile ilgili de bilgi paylaşımında bulunan Sedat Altun, "Maalesef ülkemiz bir kargaşa ortamına doğru sokulmak istenmekte. Yüreklerimizi yaralayan şehit haberlerini peş peşe almanın derin üzüntüsü içerisnde iken bizlerde ne yapabiliriz diye bir düşünce içerisinde olduk. Bayrağımıza, askerimize sahip çıkma fikriyatımızı haata geçirmek istedik. Bu kapsamda Şehitlerimiz rahmetle anarken, onlar için, bu vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ruhuna gönderilmek üzere Gıyabi Cenaze Namazı eda ettik. Tüm şehit ailelerinin acıları bizlerin de acısıdır, Allah onlara da sabır ihsan etsin" şeklinde konuştu.

Spor Servisi

KAS-DER Beykoz Turnuvası başlıyor
Önceki KAS-DER Beykoz Turnuvası başlıyor
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz