Şehit Er Ersin Güner İ.O. yenileniyor

  • Güncelleme: 12.10.2011 00:11
  • Okunma: 18571 kez
  • Yorum: 1
Beykoz’un başarılarıyla dikkat çeken okullarından Şehit Er Ersin İlköğretim Okulu hayırseverlerin büyük katkılarıyla adeta yeniden inşa ediliyor.
Şehit Er Ersin Güner İ.O. yenileniyor

Okul Aile Birliği Başkanı Serdal Kalender ile yaptığımız kısa söyleşide Göksu Evleri içerisinde yer alan Şehit Er Ersin Güner İlköğretim Okulu’nda yapılan tadilatla ilgili bilgi aldık.

Kalender okulun uzun zamandan beri çok önemli eksiklerinin ve ihtiyaçlarının olduğunu ifade ederken, bu ihtiyaçların hayrırseverler tarafından karşılanmasının kendilerini çok mutlu ettiğini belirtti.

Kalender şöyle konuştu; “Okulumuzun ihtiyaçları o kadar çoktu ki, çalışmalar halen devam ediyor. Bu çalışmalarla inanılmaz güzel işler çıkıyor ortaya. Yani okulumuzda her alanda çok güzel işler yapılıyor. Bu güzelliklerin devam etmesi için velilerimizle çalışmalarımızı devam ettirmek istiyoruz. Aile ve okul işbirliğini başararak çocuklarımızı en iyi şekilde ve her açıdan donanımlı olarak yetiştirmeliyiz."

"Okulumuzun da bu noktada ihtiyaçlara en yüksek kalitede cevap verebilecek niteliklere kavuşması gerekiyor. Velilerimizin bu noktada son derece duyarlı oldukları bir gerçek. Ancak biz bu gelişmeleri daha da yukarılara taşımak istiyoruz. Tabi bunun için de daha fazla desteğe ihtiyacımız var. Okulumuz zaten onların bu desteğiyle iyi durumda. Beykoz’da Milli Eğitim Okulları arasında başarılı olarak hep yukarılardayız. İnşallah bu başarımızı arttırarak devam ettireceğiz.”

Okulda yapılan tadilat çalışmalarıyla ilgili de kısaca bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Serdal Kalender sözlerine şöyle devam etti; “Okulumuzun dış cephesini kompe izolasyon malzemesiyle kaplatıp yeniden boyadık. Birçok sınıfımızın duvarlarında izolasyon yetersiz olduğu için bilhassa kış aylarında yoğun rutubet ve buna bağlı olarak yosunlanma meydana geliyordu. Bu durum öğrencilerimizin sağlıklı şartlarda eğitim yapmasına engel oluyordu. Bunun yanında yine okulumuzda gerekli birtakım küçük çaplı tamirat işlerini de tamamlamak üzereyiz."

"Bu çalışmaların hayata geçirilmesinde bize önderlik eden Okul Müdürümüz Mehmet Eren’e ve tadilat çalışmalarını yürüten Dravit Yapı Sanayi AŞ Firmasına ve Genel Müdürü Müfit Ülke’ye çok teşekkür ediyorum.” 

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

turab ileri (5 yıl önce)

pardon ama bu baya eski bir fotograf çünkü ben şu an orda okuyorum ve bu fotograf ben 1.sınıft iken çekilmiş ve 8 yıl falam önce yenilerseniz sevinirim

Yorum Yaz