Sedat Peker referandumda ‘evet’ diyeceğini açıkladı

  • 1
  • 9785

Beykoz Korusu içindeki villasında yaşamını sürdüren Sedat Peker kendisine sosyal medya üzerinden yapılan davete cevap verdi.

Nisan ayında yapılacak olan Anayasa değişikliği referandumuna “evet” oyu vereceğini açıklayan Sedat Peker, yapmış olduğu görüntülü açıklamada, “gazete patronlarının, gazete sahiplerinin geçmişte olduğu gibi elleri cebinde pijamalarıyla liderlerimizi evlerinde karşılayamaması için bu ilkenin onurlu bir vatandaşı olduğumdan dolayı mutlaka evet diyeceğim” ifadelerini kullandı.

“Tüm dünya mazlumlarına umut olmuş bir Türkiye’nin koalisyon hükümetlerinin elinde çürümemesi ve o uluslarında umutlarını kaybetmemesi adına mutlaka “evet” diyeceğiz” şeklinde konuşan Peker, Türk İslam Davası’nın lideri cennet mekân Alparslan Türkeş’in, gençliğimizin efsane isimlerinden Muhsin Yazıcıoğlu Başkanın isteği ve savunduğu fikir olduğu için partili Cumhurbaşkanlığı sistemine, mutlaka vefa duygumdam dolayı evet diyeceğim” dedi.

Sedat Peker, sokakları yakarak ve yıkarak referandumu gerçekleştirmek istemeyenlerin olduğunu ifade ettiği konuşmasında, “15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün üyelerine karşı nasıl ki sokaklarda olduysak, referandumu yaptırmamak için sokaklara çıkan birileri olursa, onları sokaklarda bekliyor olacağımız şimdiden özellikle söyleme isterim” dedi.

Haber Merkezi

Beykoz'da buzlu yollar zor anlar yaşattı
Önceki Beykoz'da buzlu yollar zor anlar yaşattı
Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Sonraki Beykoz 1908’de haftanın son çalışması baklava ile yapıldı
Yorumlar (1 Yorum)

Nizamettin Bilir (6 yıl önce)

Teröristlere bebek katillerine her türlü sapıklar ve darbeciler için İdam cezası gelsin diye referandum yapsınlar evet diyeyim.

Yorum Yaz