Sedat Peker Beykoz’da Armağan ailesini yalnız bırakmadı

  • Güncelleme: 11.02.2020 11:13
  • Yorum: 1
Sedat Peker, Beykozlu iş insanlarından Recep Armağan’ın kardeşi Muzaffer Armağan’ın düğününe katıldı.
Sedat Peker Beykoz’da Armağan ailesini yalnız bırakmadı

Çavuşbaşı Saklı Orman’da yapılan düğün törenine katılan çok sayıda davetlinin arasında İş İnsanı Sedat Peker’de vardı. Peker düğüne gelişinde yoğun bir ilgiyle karşılanırken, konuklar Sedat Peker ile el sıkışabilmek için ciddi çaba sarf etti.

Eşi Özge Peker ile el ele tutuşarak davetli konukları selamlayan Sedat Peker, kendisiyle el sıkışmak isteyen hiç kimseyi geri çevirmezken, özellikle yanlarına gidip kısa süreli sohbetler ettiği dostlarını da ihmal etmedi.

Yaklaşık 4 aydır nişanlı olan Ayça Demirci ve Muzaffer Armağan’ın nikâh merasimleri de aynı alanda yapıldı. Yeni çiftlerin nikâh şahitliklerini Sedat Peker ve Özkan Demirci üstlendi. Nikâh memuresi yeni çiftlere evlenmek isteyip istemediklerini sormadan önce anne ve baba isimlerini sordu. Gelin Ayça Demirci’nin annesinin ismini zikrederken gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Daha sonra çiftlere hiç kimsenin etkisi altında kalmadan kendi istekleriyle evlenmek isteyip istemediklerini soran nikâh memuresi, “evet” demelerinin ardından yeni çiftleri konukların ve şahitlerin huzurunda karı koca ilan etti.

Nikâh şahitleri de şahit olduklarını ifade ettikten sonra yeni çiftlere mutluluklar diledi.

Nikâh memuresi evlilik cüzdanını Ayça ve Muzaffer Armağan çiftine vermek üzere Sedat Peker’e verdi. Peker ise davranışı nedeniyle nikâh memuresini tebrik ettikten sonra kısa bir açıklama yaptı. Konuklara hoş geldiniz diyen Peker, bu bizim ailemizin düğünü. Hem erkek tarafıyız, hem kız tarafıyız…  Evin güvencesi bayandadır onun için evlilik cüzdanımı gelin kardeşime veriyorum” ifadelerine yer verdi.

Daha sonra yeni çifterlerin birlikte dans ettiği düğünde takı merasimi yapıldı… Dakikalarca süren takı töreni sırasında ev sahibi Recep Armağan gelen konukları tek tek dolaşarak, “hoş geldiniz” dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam ve Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız’ın da hazır bulunduğu düğünde, Karadeniz rüzgârı esti.

Düğün törenine çok sayıda siyasi ve iş insanı çelenk ve telgraf göndererek, yeni çiftlerin mutluluğuna ortak oldu.

Haber Merkezi  

Yorumlar (1 Yorum)

Erhan (1 yıl önce)

Arkadaşlar sedat Peker hakkında yorum yapanlar önce bin düşünsün bir yazsın, herkes nasıl bir tanıdığını düğününe davetli olarak gidiyorsa, o abimizde öyle yapmış. Evet iş insanı sağ elin verdiğini sol elin bilmediği zihniyetiyle ihtiyaç sahibine yardımı olan biri, yorum yapanlar sorarım size kime ne faydanız oldu, kendisini tanımam ama yiğidi öldür ama hakkını yeme.

Yorum Yaz