Güncel

Sebat Restaurant'ta yangın alarmı!

Sebat Restaurant'ta yangın alarmı!
2014.09.23 00:00
| | |
6591

Rüzgarlıbahçe Cumhuriyet Caddesi üzerinde Basri Canoğlu’na ait Sebat Restaurant’ta öğle sıralarında yangın çıktı.

Beykoz yerel basınından Tayyar As’ın dakika dakika takip ettiği olayda can kaybı olmazken, maddi hasar ise henüz bilinmiyor.

Kızartma yapılan bölümde ki bacada biriken kızgın yağdan çıktığı iddia edilen yangına Kavacık Çavuşbaşı ve Beykoz itfaiyesine ait on adet itfaiye ekibi maddi hasarın daha da artmasını önleyerek müdahale etti.

Yaklaşık beş yıl önce Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği eski Başkanı Servet Şahin tarafından hizmete açılan Sebat Döner’in işletmesini bir süre sonra Basri Canoğlu devralmıştı.

İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sırasında olay yerine gelen işletme sahibi Basri Canoğlu çok üzüntülü olduğunu belirterek; “Şaşkınlık içerisindeyim. Tek tesellimiz kimsenin canına bir şey olmaması, detaylı bilgiyi bilirkişi raporunun ardından öğreneceğiz” dedi.İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sonrası olay yerine gelen Rüzgalıbahçe Muhtarı Sedat Altun ise incelemelerde bulunarak, işletme sahibi Basri Canoğlu’na geçmiş olsun dileklerini iletti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Rüzgarlıbahçe, Yangın, İtfaiye, Sebat Restaurant, Basri Canoğlu

reklam
1 Yorum
Abdullah Kul23.09.2014 20:59:18

Çok geçmiş olsun Allah korumuş kimseye bir şey olmamış orada çok döner ve Karadeniz yemekleri yedik çok güzel ve temiz bir lokanta, İnşaallah tamir edilip hizmet vermeye devam eder, Tekrar geçmiş olsun.

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"