Sarıgül'e Beykoz’da soğuk duş

  • Güncelleme: 15.02.2014 00:11
  • Okunma: 9383 kez
  • Yorum: 0
AK Parti’den CHP’ye 250 kişi katılacak diye Beykoz’a getirilen Sarıgül hayal kırıklığı yaşadı.
Sarıgül'e Beykoz’da soğuk duş

Bütün toplantılarını iptal ederek Beykoz’a gelen Sarıgül hayal kırıklığı yaşadı

AK Parti’den CHP’ye 250 kişi katılacak diye Beykoz’a getirilen Sarıgül hayal kırıklığı yaşadı. Oysa AK Parti’den CHP’ye katılım yoktu. Sadece 2009 Yerel Seçimleri’nde MHP Beykoz Belediye Başkanı olan Şenel Ustabaşı ve 12 Haziran 2011 Seçimleri’nde MHP’den milletvekili adayı olan Alibahadır Muhtarı Cavit Gül’e rozet takılacaktı.

İncirköy’de ikamet eden Murat Taşkın’a da CHP rozeti takan Mustafa Sargül, AK parti’den 250 kişiye rozet takılacağının kendisine söylenmiş olmasını da “ben kül yutmak” diyerek tepki gösterdi.

Beykoz Belediyesi Başkan Adayı Hızır Yılmaz da; “Planlı bir kalabalık değil, Sarıgül’ü duysalardı Beykoz kalabalıktan inlerdi.” diyerek durumu örtbas etmeye çalıştı.

Bu güne kadar haklarını alamayan; hangi siyasi partide olursa olsun isterse hala AK Partili olsun,  isterse ülkücü kardeşlerim olsun hepsini adaletli bir şekilde yönetmeye talibiz.” diyen Hızır Yılmaz, “Sizin kalbiniz temiz olursa bir gider bin gelir. Hani bi söz var ‘başın düşerse dara Sarıgül’ü ara’ bunu bu güne kadar bu yükü taşıyan Sarıgül’ün yükünü hafifletmek için Beykoz’a adayım sizin de desteğinizle Beykoz’u beraber yöneteceğiz” dedi.

Hukukun ve adaletin peşindeyiz

İstanbul Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül’de konuşmasında, “Gecenin bu saatinde harika bir toplantıdayım ilçe başkanım beni arayınca her şeyi iptal edip buraya geldim. Geldiğimiz noktada Sarıgül ile Hızır başkan, bayrağımıza bağlı, toprağımıza bağlı, bismillah diyerek inançlarımıza saygı gösteren, örflerimizi, törelerimizi, geleneklerimizi koruyan ulusal birliğimizden ödün vermeyen bütün yurttaşlarımızla el ele, kol kola, omuz omuza olacağız.” dedi.

Sarıgül, Bir değişimin arzu edildiğini görüyorum. Hızır başkanımız ötekisi olmayan bir anlayışla Beykoz’umuza hizmetler sunacak. Hızır başkanımız hiçbir siyasi parti farkı gözetmeyecek. Hızır başkanımız tuttuğu eli bırakmaz. İlçe başkanlarımıza, kadın kolları başkanımıza, gençlik kolları başkanımıza, muhtarlarımıza ve murat kardeşimizin babasına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Mustafa Sarıgül; Murat Taşkın kardeşimiz ‘veren el alan elden daha da üstündür, komşum açken ben tok yatamam’ demiş. Murat kardeşim bugün güzel bir yolculuğa çıkıyor.  Murat kardeşimiz ve arkadaşları Hızır başkanımıza destek verecek, Beykoz da muradına erecek” diyerek Murat Taşkın’a CHP rozeti taktı.

Son dakikada Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı ve Ali Bahadır Köyü Muhtarı Cavit Gül’e rozet takan Mustafa Sarıgül, Şenel Ustabaşı’na 15 gün sonra yapacakları bir törenle rozet takacaklarını söyledi.

Haber Merkezi 

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz