Sarhoşların meskeni olmuştu...

  • 0
  • 9661
Sarhoşların meskeni olmuştu...
Sarhoşların meskeni olmuştu...
Sarhoşların meskeni olmuştu...

İHH Beykoz Şube Başkanı Uğur Yoleri, geçen sene Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu tarafından kaldırılan kıyafet standıyla ilgili açıklama yaptı.

İHH Beykoz Temsilciği tarafından 2016 yılının kış aylarında Beykoz Belediyesi'nin desteğiyle Kavacık Mezarlığı'nın karşısında "Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın" sloganıyla oluşturulan kıyafet standının Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu tarafından sebepsiz olarak kaldırıldığı dedikodularını Şube Başkanı Uğur Yoleri yalanladı.

Başkan Uğur Yoleri, 2016 yılının kış aylarında planlanan zamandan iki hafta önce kaldırılan standın Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu tarafından, "Standın farklı amaçlarla kullanılmaya başlaması" gerekçesiyle kaldırıldığını söyledi.

"Sarhoşların mesken tuttuğu bir yer..."

İHH Beykoz Şube Başkanı Yoleri, "Geçen sene arkadaşlarımız standı kontrol etmek için bölgeye gittiklerinden yerinde olmadığını görmüşler ve bana haber verdiler. O gecenin sabahında Başkan Yardımcımız Muharrem Kaşıtoğlu, beni telefonla arayarak yanına çağırdı. Standı kendisinin kaldırdığını, artık işlevini kaybettiği, amacının saptırıldığı ve sarhoşların mesken tuttuğu bir yer haline dönüşmesi nedeniyle kaldırdığını söyledi. O haldeki fotoğraflarını da bizlere gösterince haklı gördük. Projeye ilk ve en büyük desteği Başkan Yardımcımız Muharrem Bey vermişti. Yaşanan olayın hemen ardından gerçekleştirdiğimiz ilk yönetim kurulu toplantısında bu durumu arkadaşlarla paylaştım. Dolabında durmasın, sokakları ısıtsın sloganıyla ve Genel Merkezimizin talimatıyla yaptığımız çalışma sonrası oluşturduğumuz stant Muharrem Bey tarafından kaldırıldığı doğrudur fakat sebepsiz değildir. İlgililerin dedikodulara itibar etmemesini rica ederim" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Beykoz’da bağımsız EVET platformu kuruldu…
Önceki Beykoz’da bağımsız EVET platformu kuruldu…
Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Sonraki Beykoz Devlet Hastanesinin doktorunu dolandırdılar
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz