Şanlıurfa Hilvan’dan Çelikbilek'e hemşerilik beratı

  • 27.10.2017 18:43
  • Güncelleme: 27.10.2017 18:49
  • Okunma: 9777 kez
  • Yorum: 0
Kardeş belediye Hilvan’a yaptırılan hizmet binasının açılış töreninde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e fahri hemşehrilik beratı takdim edildi.
Şanlıurfa Hilvan’dan Çelikbilek'e hemşerilik beratı

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mahmut Gülbasar, Beykoz Belediyesi meclis üyeleri, Hilvan Belediyesi yetkililerinin hazır bulunduğu programda Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Başkan Yücel Çelikbilek’e Berat takdim etti.

Başkan Ali Bayık, Başkan Çelikbilek’e Hilvanlıların, kendisine olan teveccühü ve muhabbetini bir hemşehrilik beratıyla taçlandırılmasının kendileri için bir onur vesilesi olacağını düşündüklerini belirterek, hemşehrilik beratının hayırlı olmasını dilediğini belirtti.

“Urfa’ya her gelişimde yeni hizmetlerin zevkini ve heyecanını yaşıyorum”

Hilvanlılara hitaben konuşan Başkan Yücel Çelikbilek: “Gönülden gönüle yol gider dedik. Urfa’ya her gelişimde yapılan hizmetleri görmenin zevkini ve heyecanını yaşıyorum. Biz de Urfa Hilvan’daki hemşehrilerimize kardeşliğimizin bir nişanesi olarak hizmet binası yaptırmak istedik. Bizlerin görevi sizleri asla mahcup etmemek, gerekli gayretleri göstererek gerekli çalışmaları yaparak sizleri memnun etmektir. Hepinizi en kalbi muhabbetlerimle selamlıyor,  yeni yapılan hizmet binasının hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz