Sanatçı Emel Müftüoğlu’ndan Beykozspor’a 25 bin TL

  • 19.05.2021 16:33
  • Güncelleme: 19.05.2021 16:33
  • Okunma: 4825 kez
  • Yorum: 0
Beykoz 1908 A.Ş, TFF Bölgesel Amatör Lig hazırlıklarına devam ederken, maddi kaynak arayışları için başlatılan seferberlikte sürüyor.
Sanatçı Emel Müftüoğlu’ndan Beykozspor’a 25 bin TL

Kulübünde gerçekleşen son Kongrenin ardından Yönetim Kurulunda önemli bir rol üstlenen Beykoz Fidanlık Firması Sahibi Selahattin Çiçek bu anlamda mesai harcarken Ünlü Sanatçı Emel Müftüoğlu ile yaptığı görüşmenin ardından kendisinden önemli bir bağış aldı.

Beykoz Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Selahattin Çiçek yapmış olduğu açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Bilindiği üzere TFF 3. Ligi hedefi ile yola çıktık. Futbolcu kardeşlerimiz uzun süredir antrenmanlarına devam etmekteler. Onların yüzlerindeki heyecan ve isteği görmek bizleri de mutlu etmekte. Gerek şahsım gerekse de Yönetim Kurulumuzdaki diğer arkadaşlarım kulübümüze kaynak bulma anlamında yoğun bir mesai yapmaktayız. Bu anlamda sanatçı arkadaşımız Emel Müftüoğlu kulübümüze 25 Bin TL yardımda bulundu. Kendisine çok teşekkür ediyorum, bu anlamda çok iyi bir örnek teşkil etmiş oldu."

Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu ise gerek Başkan Yardımcısı Selahattin Çiçek'e gerekse de ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu'na teşekkürlerini iletirken, "Bu zorlu süreçte maalesef birçok kişi kulübümüze yardım yapmak için değişik bahanelere sığınırken, değerli sanatçımız Emel Müftoğlu son derece örnek teşkil edecek bir yardımda bulunmuştur. Beykozlular bu katkı nedeni ile kendisine müteşekkirdir. Ben de değerli çalışma arkadaşım Selahattin Çiçek'e bu yardıma yaptığı aracılık için teşekkür ediyorum, sağ olsun var olsun " diye konuştu.

Spor Servisi