Ekonomi

Sanat Halı Mağazası Beykoz’da açıldı

Sanat Halı Mağazası Beykoz’da açıldı
2014.09.04 00:00
| | |
11519

AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Tuncer Dede ünlülerin markası Sanat Halı’yı Beykoz’a getirdi. Kavacık Otağtepe yolu üzerinde kurulan Sanat Halı Mağazası’nın açılışı yoğun bir katılımla yapıldı.

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı  İsmet Acar, BEYDER Başkanı ve Paşalı Marketler Sahibi Zeki Paşalı, Belediye Başkan yardımcısı Av. Yüksel Baki, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı açılışta bir konuşma yapan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yeni açılan mazağa nedeniyle Dede ailesini tebrik etti.

“Güzel Beykoz’umuza bir iş yeri daha açılıyor. Hemde mübarek Cuma günü açılışın olması başka bir berekete vesile olur.” İfadelerini kullanan Başkan Çelikbilek, “işyeri açmak yani üretici olmak, yanında birilerine istihdam sağlamak çok ulu bir görevdir. Onun için ben Dede ailesini kutluyorum. Bu mağaza inşallah bereketlere vesile olur.”dedi.

“Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün ise; böyle güzel bir mekânın açılışına katılmaktan onur duyuyorum. İnşallah hayırlara vesile olur” ifadelerini kullandı.

Mağaza Sahibi Tuncer Dede ise, Dost Beykoz’a yapmış olduğu özel açıklamada, yaklaşık 40 yıldır bu sektörün içinde olduklarını, Dede Center olarak yeni açılan mağazanın 3. mağazaları olduğunu kaydetti.

Sektöre her zaman canlılık ve dinamizm katmayı amaçladıklarını kaydeden Tuncer Dede,“Sanat Halı bildiğiniz üzere büyük prodüksiyonlara imza atan bir marka. Diğer mağazalarımızdaki müşterilerimizin her zaman bu markayı bizden talep etmeleri üzerine Sanat Halı Mağazasını açmaya karar verdik. Çok şükür bu markayı Beykoz’a getirmek bize nasip oldu, bundan dolayı çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Acar, mağazanın açılış kurdelesini birlikte kesti.

Tuncer Dede’nin açılış programına katılamayan çok sayıda davetlinin çelenk göndermesi dikkati çekerken, AK Parti Beykoz İlçe Eski Başkanı Dr. Ahmet Batu, Meclis üyeleri Necati Ak, Nevzat Oral, AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Gürkan ve Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş’da açılışa katılan davetliler arasındaydı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Dede Center, Sanat Halı, Tuncer Dede, Kavacık

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"