Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret

  • 0
  • 15421
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret
Şampiyonlardan Kaşıtoğlu’na ziyaret

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü'nün iki şampiyon Taekwondo Sporsucundan Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu'na ziyaret vardı.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul Minikler Taekwondo Şampiyonasında Kilosunda Şampiyon olan Begüm Aktel ile, yine Kilosunda İstanbul ve Türkiye Şampiyonlukları bulunan Berranur Çiftçi beraberinde Antrenörleri Osman Günaçtı ve Aileleri ile Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı ve Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu'nu makamında ziyaret ettiler.

Gerçekleşen ziyarette Beykoz Belediyespor Taekwondo Takımı Antrenörü Osman Günaçtı, branşlarının faaliyetleri hakkında bilgi aktarımında bulundu. "Her yeni jenerasyondan Şampiyon Sporcular çıkartmayı bir gelenek haline getirdik. Son jenerasyondan çok başarılı sporcularımız da çıkmakta. Berranur Çiftçi Kilosunda İstanbul Şampiyonluğuna, bir de Türkiye Şampiyonluğu ekledi. Önümüzdeki Hafta Konya İlinde gerçekleşecek Milli Takım seçmeleri anlamı da ifade edecek, kamp ve müsabakalara davet edildi. Diğer bir başarılı sporcumuz olan Begüm Aktel ilk kez katıldığı resmi müsabaka anlamı taşıyan İstanbul Şampiyonasından Altın Madalya ile döndü. Geride daha onların başarısına eklenecek sporcularımız da var" diye konuşan Antrenör Günaçtı, Başkanları Muharrem Kaşıtoğlu'na sporcularını tanıttı.

Beykoz Belediyespor Kulüp Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ise ziyaretten son derece memnun kaldığını söylerken, "Beykoz Belediyespor olarak ilçede sporcu sayısının artması yönünde ciddi gayretler sarf etmekteyiz. Özellikle de kız çocuklarımızı sporla buluşturabilmek ana hedeflerimiz arasında yer almakta. Erkekler bir şekilde futbol başta olmak üzere diğer spor dallarına iştirak edebilmekteler idi. Gelinen noktada Bireysel Mücadele sporlarında Beykoz Belediyespor olarak yakalanan başarının devamını diliyorum. Osman Günaçtı ve talebelerini kutluyorum, Beykoz'un ismini şampiyon sporcuları ile Taekwondo sporunda duyurmaktalar." diye konuştu.

Gerçekleşen ziyarette Berranur Çiftçi'nin Anne-Babası Birsel ve Üzeyir çiftçi ile Begüm Aktel'in Annesi Yeşim Aktel ile birlikte Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici'de hazır bulundular.

BERRANUR ÇİFTÇİ: 2002 Beykoz Doğumlu.Hacı Numan Ortaokulu 7.Sınıf Öğrencisi. Taekwondo Sporuna 2008 Yılında Antrenörü Osman Günaçtı gözetiminde başladı. Değişik kilolarda girdiği müsabakalarda 3 İstanbul Şampiyonluğu, 1 Türkiye Şampiyonluğu bulunmakta. 45, 50, 57,+57 ve +59 Kilolarda Mücadelelere çıktı. Önümüzdeki Hafta Konya İlinde gerçekleşecek ve 6 ülkeden Sporcuların da yer alacağı Kamp Dönemi ve Müsabakalar sonunda Milli Takımına seçilme düşüncesinde.

BEGÜM AKTEL: 2003 Beykoz Doğumlu. Hacı Numan Ortaokulu 6.Sınıf Öğrencisi. Taekwondo sporuna 2013 Yılında Osman Günaçtı Hocanın nezaretinde başladı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen İstanbul Minikler Taekwondo Şampiyonasında Şampiyon oldu.

Spor Servisi

Makamların dili ve EZAN MAKAMLARI
Önceki Makamların dili ve EZAN MAKAMLARI
Kırmızı Beykoz
Sonraki Kırmızı Beykoz
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz