Şampiyon liseden Başkan Çelikbilek’e ziyaret

  • 0
  • 5575

Liselerarası Futbol Türkiye Şampiyonu olan TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Takımı, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek tarafından kabul edildi.

Okul Müdürü Candar Keskin, Takım Antrenörü Murat Karakartal ve 15 futbolcunun yer aldığı ziyarette, Okul Müdürü Keskin Türkiye Şampiyonası sürecine ilişkin kısa bir bilgi paylaşımında bulundu. Keskin, takımlarının Türkiye’yi Dünya liselerarası futbol şampiyonasında temsil edeceği bilgisini paylaşırken, “İstanbul ilimizden daha önce de Türkiye Şampiyonları çıkmış idi ancak biz Beykoz İlçemize bu düzeyde ilk şampiyonluk kazandırdığımız için mutluyuz. İnşallah Dünya Şampiyonasında da ülkemiz ve dolayısı ile ilçemiz başarı ile temsil etme düşüncesindeyiz” diye konuştu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz’a böylesine bir başarı getirdikleri için emeği olan herkese teşekkürlerini iletti. Başkan Çelikbilek, "TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Futbol Takımı gerçekten de büyük bir başarıya imza atmış. Kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum ” dedi.

Ziyaretin ardından TFF Meral-Celal Aras Spor Lisesi Okul Müdürü Candar Keskin, üzerinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in adının yazılı olduğu takım formasını hediye etti. Ziyaret günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Haber Merkezi

 

Beykoz amatörleri 9-10 Haziran 2018 maç programı
Önceki Beykoz amatörleri 9-10 Haziran 2018 maç programı
Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti
Sonraki Beykoz Belediye Başkanı şampiyon takımı konuk etti