Son Dakika

Salim Öztürk, Fikret Orman'la hentbolu konuştu

  • 0
  • 6667

Beşiktaş Mogaz'ın 40. Yıl Balosu'na katılan Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Salim Öztürk, Başkan Fikret Orman ile kısa bir değerlendirme yaptı.

Baloya, Türkiye Hentbol Federasyon Başkanı Bilal Eyüboğlu, Başkanvekili Hakan Gültekin, Yönetim Kurulu Üyesi Haydar Arslan, MHK Başkanı Barbaros Yılmaz, Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, Basketbol Şubesi’nden Sorumlu Üyesi Cihat Kumuşoğlu, Amatör Şubelerlerden Sorumlu Üyesi Erdal Karacan, Genel Koordinatör Levent Çifter, Beşiktaş Mogaz Takımı Antrenörü Müfit Arın, teknik kadro ve oyuncuları katıldı.

Beşiktaş Mogaz'ın özel programına katılanlardan birisi de Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk'tü. Başkan Öztürk, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile baloda bir araya gelirken, öncelikle Türk Hentbolünde çok önemli bir yeri olduğunu ve ülkemizin Avrupa Arenasındaki markası olduğunu belirtirken, "Beşiktaş Mogaz Hentbol Takımı yıllardır şampiyonluklara ambargo koyan başarılı bir ekip. Bizde Türk Hentboluna renk katan bir ekip haline geldik. Geçen sezon ilk kez yer aldığımız Süper Ligde Beşiktaş Mogaz’ın ardından ikinci olmuştuk. Bu sezon bazı şanssızlıklar ve beklenmedik sakatlıklar nedeni ile istenen performansı sergileyemedik. İnşallah biz de Beşiktaş Mogaz gibi Hentbol Branşında yıllarca yer alıp, aynı güzel görüntüleri yaşamak ve yaşatmak istiyoruz ” diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ise Beykoz Belediyespor Başkanı Salim Öztürk’e 40.Yıl Balolarına katılımlarından dolayı teşekkür ederken, hentbola yaptıkları katkılardan dolayı da bir sporsever ve başkan olarak mutluluk duyduğunu belirtti.

Başkan Orman, Beykoz Belediyespor’a Hentbol Lig maçlarında başarı dileklerini de konuşmasında Başkan Öztürk’e iletti.

Spor Servisi

 

Çubukluspor U19, 9 kişiyle şampiyon oldu
Önceki Çubukluspor U19, 9 kişiyle şampiyon oldu
Beykoz STK çalışma grupları
Sonraki Beykoz STK çalışma grupları