Yazarlar

Salih ŞİŞMAN

|
5177

İstanbul Beykoz doğumludur. Beykoz İncirköy mahallesinde ikamet etmektedir. Aslen Giresun Görele’lilidir.

Eğitim hayatına eski adıyla Beykoz 60.Yıl İ.Ö.Okulunda başlamıştır. Liseyi de yine eski adıyla Beykoz Şahinkaya Endüstri Meslek Lisesi Elektronik Bölümü'nde, üniversite eğitimini Ahmet Yesevi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü'nde, Yüksek Lisansını İstanbul Medeniyet Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Şehircilik Bölümü'nde “Belediyelerde E-Belediyecilik Uygulamaları: Beykoz Belediyesi Örneği” isimli çalışmayla tamamlamıştır.

Vatani görevini ise Van Jandarma Özel Harekat Tabur Komutanlığında ifa etmiştir.

İş hayatına Milli Savunma Bakanlığı Akaryakıt İkmal ve NATO POL Tesisleri İşletme Başkanlığı Alibeyköy Tank Çiftliğinde başlayan Salih ŞİŞMAN, daha sonra İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığına atanmıştır. Halen bu kurumda görevine devam etmektedir.

Birçok kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak görev almıştır. Ayrıca, Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube üyesidir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Salih ŞİŞMAN, Sosyal Medya Uzmanlığı, SEO geliştirme, İnsan - Bilgisayar Etkileşimi ve İnsan Kaynakları alanlarında çalışmalarına devam etmektedir. 

 

Yazarın Yazıları

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"