Salih Dursun’dan Beykozspor eleştirilerine cevap

  • Güncelleme: 15.11.2019 16:01
  • Okunma: 2667 kez
  • Yorum: 0
Son günlerde oldukça artan kaynağı belirsiz eleştirilere Beykoz Spor Kulübü Yöneticisi Salih Dursun cevap verdi.
Salih Dursun’dan Beykozspor eleştirilerine cevap

Beykoz 1908 A.Ş. Futbol Takımında hafta sonunda oynanacak olan Mecidiyeköyspor karşılaşması öncesinde antrenmanlar devam etti.

Sarı-Siyahlı futbolcular müsabakadan galibiyetle ayrılıp çıkış sürecini devam ettirme düşüncesinde.

Beykoz 1908 A.Ş. Takımında ileriye umutla bakılacak haftalara girerken, zorlu maçlar geride kalmış iken, camiadan eleştiri sınırlarını aşan, kaynağı belirsiz ithamların muhatabı olunması üzüntü yaşanmasına neden olmakta.

Beykoz Spor Kulübü Derneği Futbol A.Ş.’den Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Salih Dursun yaptığı açıklama ile hem Beykoz Spor Camiasına mesaj hem de eleştirilere cevap verdi.

Dursun Yönetim olarak Türk Sporunun 112 Yıllık Asırlık Çınarını hak ettiği yere getirebilmek için yoğun bir mesai harcadıklarını ifade ederken, “Bizlere bu süreçte maddi-manevi yardımlarını esirgemeyen tüm Beykozlulara teşekkürlerimizi iletmek isterim. Gerek aldıkları Kombine Kartlar ile gerek üye olmak sureti ile gerekse de maçlara gelip tribünlerden destek olan yüreği Beykoz sevgisi atan herkese teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sağ olsunlar, var olsunlar ” diye konuştu.

Öte yandan İlçede değişik yerlerde olsun, sosyal medya vasıtası ile olsun, eleştiri sınırlarını zorlayan bir kesimin olduğuna dikkatleri çeken Salih Dursun bu konuya ilişkin ise şu ifadelere yer verdi: “ Beykoz 1908 Spor kulübünün tarihini ve geçmişini anlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Ama… Beykoz spor ile ilgili, hiçbir geçmişi olmayan fakat varmış gibi konuşanların çok anlatılması gerektiğini düşünüyorum… Sokağa ve sosyal medyaya yansıyan sohbetleri gördükçe şaşırmamak elde değil. Herkes kendine göre; kulübü, başkanı, sporcuyu, yöneticiyi ve taraftarı eleştiriyor. Eleştiri iyidir, güzeldir ve başarı getirebilir. Ama. Doğru eleştiri. Bir de şöyle ilginç bir olay var!

Eleştirenlere yazıyor ya da soruyorsun nasıl yani vs vs. Cevap; ben bilmiyorum bana şu, bu öyle dedi ‘ diyor. Siz sizin olun, önünüze ve yolunuza bakın. Bu her yerde böyle olmuştur. Herkes konuşur, Türkiye Cumhuriyeti’nde eleştirilmeyen ne bir şahıs, nede bir kurum kaldı.

Bu sebeplerden dolayı; tüm Beykoz halkını, bahane üretmeden bağlı bulunduğu ilçenin spor kulübüne destek olmaya davet ediyorum. Yolumuz açık olsun BEYKOZ 1908”

Spor Servisi

 

Anahtar Kelimeler: Beykozspor 1908, Salih Dursun

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz