Şakkabaz, Beykoz’da gönülleri fethetti

  • Güncelleme: 11.03.2020 21:52
  • Okunma: 8377 kez
  • Yorum: 1
Beykoz Güzelcehisar İlkokulu öğrenci ve velileri Şakkabaz’la keyifli bir akşam geçirdiler.
Şakkabaz, Beykoz’da gönülleri fethetti

Beykoz Güzelcehisar İlkokulu öğrenci ve velileri Şakkabaz’la keyifli bir akşam geçirdiler.

Beykoz Güzelcehisar Okul Aile Birliği Başkanı Serencan Özmen, Okul Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat ile birlikte öğrenciler ve veliler için güzel bir program organize etti. Tek kişilik gösterisiyle Rıfat Cenk (Nam-ı diğer Şakkabaz) Beykoz'a gelirken, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'ndeki programa Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay da katıldı.Başından sonuna değin programı yalnızca Dost Beykoz takip ederken, gecenin sonunda Rıfat Cenk'e bir buket çiçek de sunuldu. Özellikle öğrencileri sahneye çıkartarak samimi pozlar veren Rıfat Cenk, sahnede kaldığı süre zarfında izlettiği birbirinden ilginç şaka videolarıyla ve esprileriyle geceye renk kattı.

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi'nde Şakkabaz Rıfat Cenk'in tek kişilik gösterisi ve elbette kahkaha dolu dakikalar vardı. Güzelcehisar İlkokulu'nun öğrenci ile velilerinin de takip ettiği programda Şakkabaz, perdeye yansıtılan görüntülerle ve yaptığı esprilerle geceye damgasını vurdu. Gösterisi sırasında verilen 15 dakikalık arayı da değerlendiren Şakkabaz Rıfat Cenk, bu sırada Güzelcehisar Okul Aile Birliği'nin okula gelir elde etmek için sattığı kurabiyeler için aracılık yaptı. Satın alan birçok kişiye ikinci kez kurabiye satan ve tüm kurabiyeler tükenene kadar satışa devam eden Şakkabaz, bu sırada görevli olan memurlardan bile para toplamayı başardı. Tüm parayı Güzelcehisar Okul Aile Birliği yetkililerine teslim eden Rıfat Cenk, bu sırada yaptığı esprilerle de herkesi güldürdü.

Şakkabaz Rıfat Cenk: “İşte tüm çabalarımız, bu çocuklar için…”

Gecenin sonunda Güzelcehisar İlkokulu Müdürü Mehmet Bakır Sarımurat ve Okul Aile Birliği Başkanı Serencan Özmen, Şakkabaz Rıfat Cenk'e bir buket çiçek sundu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile birlikte Dost Beykoz okurlarına özel poz verdi. Gösterinin tamamlanmasıyla birlikte tüm çocukları sahneye davet eden Şakkabaz Rıfat Cenk, yapılan tüm  işlerin ve gösterilen tüm çabaların çocuklar için olduğunu kaydetti. Şakkabaz Rıfat Cenk, gözlerden yaş gelinceye değin güldürdüğü Beykozlulara da seslendi ve "Bu çocuklar çok kıymetli... Allah hepsini analı-babalı büyütsün. Hepsini size bağışlasın" dedi.

Haber Merkezi

Yorumlar (1 Yorum)

ilkan (6 yıl önce)

Gerçekten olağanüstü bir gösteriydi herkes bu gösteriye gitmesi gerekiyor Rıfat Cenk şakalarıyla bizi gülmekten kırdı geçirdi helal olsun sana beykoz gurur duyuyor seninle

Yorum Yaz