Spor

Sakaloğlu'ndan Aksu'ya, Başkalarını suçlama, istifa et!

Sakaloğlu'ndan Aksu'ya, Başkalarını suçlama, istifa et!
12.08.2016 18:04
| | |
5505

TEK Rumeli TV’deki programa konuk olan Beykoz Spor Kulübü Başkanı Zeki Aksu’ya suçladığı eski teknik adam Uğur Sakaloğlu’ndan sert bir cevap geldi.

Başkan Zeki Aksu’ya, Tek Rumeli TV’deki Spor Penceresi programında, ‘geçen seneki ekiple neden çalışmadınız’ şeklinde soru sorulduğunu hatırlatan ve Aksu’nun bu soruya, ‘geçen seneki ekibin karnesi zayıftı ve sınıfta kaldı’ şeklinde cevap verdiğini dile getiren Sakaloğlu,  Aksu’nun bu sözleriyle hedef saptırmaya ve başarısızlığı başkalarının üzerine yıkarak işin içinden sıyrılmaya çalıştığını ifade etti.

Sakaloğlu şunları kaydetti: "Büyük BEYKOZ Kulüp Başkanı Zeki Aksu; yıllardır yaptığı gibi her sene başarısızlığı birilerinin üzerine yıkarak işin içinden kurtulmak, kamuoyunu her zaman yaptığı gibi yanlış yönlendirerek hedef saptırmaktadır."

Suç belediyede, taraftarda ve eski yöneticilerde

Yaptığı açıklamalara bakıldığında hiç kendisinde suç yok… Suç belediyede, taraftarda, eski yöneticilerde, suç futbolcularda, suç teknik ekiplerde, suç Beykozlu iş adamlarında… Fakat kendinde hiç suç yok.

Takımı 2 Lig’den alıp buralara kadar düşüreceksin hatta benimde bir sezon hocalık yaptığım dönemde benimle birlikte 1. Amatöre düşüreceksin fakat Zeki Aksu hiç buradan kendine ders almayacak.

Hep birilerini suçlayacak ve yeni sezonda birileri ile yola çıkarak, ‘destek destek’ diye belediyeye, taraftara, iş adamlarına çağrı yapacaksın ve destek olmuyorlar diye sızlanacaksın… Fakat sana istifa çağrısı yapan BÜYÜK BEYKOZ taraftarını dikkate almayacaksın.

Değerli Beykozlular…

Biz ekip arkadaşlarımız ile geçen sene bu işe girdiğimizde samimi duygular ile büyük Beykoz Sporu hak ettiği yerlere getirebilmek için samimi ve dürüstçe bir şeyler yapmaya çalıştık. Beykoz Spor için başarı şampiyonluktur… Bizde bunun farkında olduğumuzu bildirmek isterim. Biz kulüp üzerinde hegomanya kurup kulübü kendimize 1,5 milyon dolar borçlandırmadık. Kulübü borç batağına sokmadık… Ne yaptıysak hatalarımız ve doğrularımız ile kimseyi suçlamadan, teknik ekip ve futbolcu kardeşlerimiz ile Büyük Beykoz için yaptık. Ben bu konuda daha fazla konuşarak büyük Beykoz Spor’a zarar vermek istemiyorum. Büyük Beykoz Sporda bu sene göreve gelen değerli meslektaşımız Bülent hocamıza, Dinçay hocamıza ve diğer ekibe sonsuz başarılar dilerim.

Umarım büyük Beykoz’u hak ettiği yere getirirler bizde alkışlarız. Allah yardımcıları olsun. Aynı şekilde Başkan Zeki Aksu’ya da sağlıklı düşünmesini ve taraftarın sesine kulak vermesini tavsiye ederim. Zeki Aksu birilerine karne verirken 30 senelik karnesini de kamuoyuyla paylaşmasını rica ediyorum.   

İSTİFA BİR ERDEMDİR / Uğur SAKALOĞLU 

Anahtar Kelimeler: Beykoz Spor Haberleri, 1908 AŞ, Zeki Aksu, Uğur Sakoğlu, Açıklama, İstifa

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"