Sahne sırası bu kez sporculardaydı

  • 0
  • 6345
Sahne sırası bu kez sporculardaydı
Sahne sırası bu kez sporculardaydı
Sahne sırası bu kez sporculardaydı
Sahne sırası bu kez sporculardaydı

Beykoz Belediyesi’nin organize ettiği Çayır Şenliklerinin finali öncesinde belediyenin amatör sporcuları boy gösterdi.

Bilal Şener’in sunumunu yapmış olduğu gecede Şükrü Güler ve Turgay Başyayla sahne aldı.

Tarihi Beykoz Çayırı’ndaki protokolde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları Nevin Çalışkan, Hanefi Dilmaç, Metin Torun, AK Parti İlçe yönetiminden Mithat Güner, Tuncer Dede, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Çubuklu muhtarı Hüsnü Kolcu, Sivil Toplum Kuruluşları Başkanları ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

Gecede sahneye ilk çıkan Karadenizli sanatçı Şükrü Güler’e Beykoz Belediyesi Halk Dansları topluluğu konser boyunca kendisine eşlik etti. Ardından Beykoz Belediyesi Spor Kulübünün Basketbol Futbol, Boks, Judo, Tekvando dallarında derece alan sporcuları sahnede yer aldı.

Kalabalık sporcu kitlesini gören, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek yaptığı kısa ve anlamlı konuşmada” Bu kalabalık sporcu ordusunu görünce mutlu olmamak mümkün değil. Gördüğünüz gibi belediyemiz sizlere hizmet vermektedir. Bu gençlerin içinde Türkiye birincisi, ikincisi, İstanbul şampiyonluğunu alan sporcular var. Onun için başarılarından dolayı gençlerimizi kutluyorum. Sizlerinde alkışlamasını istiyorum” dedi.

Beklenen an gelerek sahneyi Türkücü Turgay Başyayla alarak birbirinden güzel türkülerinden oluşan bir konser sundu. İzleyenleri adeta söylediği yöresel türküleriyle diyar diyar gezdirdi. Uzun konserin ardından gece sona erdi.

Haber Merkezi

Kastamonu ve Sinoplular Gecesi…
Önceki Kastamonu ve Sinoplular Gecesi…
Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Sonraki Fazıl Say da Beykoz Adliyesinde boşandı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz