Yaşam

Şahin Soylu'nun babası vefat etti

Şahin Soylu'nun babası vefat etti
2014.07.27 00:00
| | |
13043

Milli Görüş Camiasının önemli isimlerinden Şahin Soylu’nun babası, 75 yaşındaki Kahraman Soylu Hakka yürüdü.

Memleketi Gümüşhane’de geçirdiği kalp krizi sonrasında İstanbul’a nakledilerek, Siyami Ersek Göğüs ve Kalp Hastanesi’nde tedavi altına alınan Soylu tüm çabalara rağmen yaşama döndürülemedi.

Memleketi Gümüşhane’de defnedilmek üzere hazırlanan Kahraman Soylu için, geçtiğimiz günlerde hizmete açılan Karlıtepe Nurten Özyurt Camii’nde de cenaze namazı kılındı. Soylu’nun cenaze namazına;  Milli Görüş camiasından bir çok ismin yanı sıra iktidar kanadından da katılım oldu. Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül ve Çavuşbaşı Belde Belediye Başkanı Hanefi Dilmaç’ın hazır bulunduğu cenaze namazına, Beykoz Belediyesi eski başkanlarından Yücel Çelikbilek, Saadet Partisi MKYK üyesi Dr. Numan Kurtulmuş, Saadet Partis Beykoz İlçe Başkanı Salih Birinci ve Ümraniye Belediyesi eski Başkanı Mehmet Bingöl’de katıldı.

Babasını kaybetmiş olmanın üzüntüsünü yaşayan Saadet partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Şahin Soylu, Karlıtepe Nurten Özyurt Camii’nde babası için kılınan cenaze namazı sonrasında, kısa süre taziyeleri kabul etti.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Beykoz Yerel Haber, Saadet Partisi, Gümüşhane, Muharrem Ergül, Hanefi Dilmaç, Numan Kurtulmuş, Salih Birinci, Şahin Soylu, Vefat, Kahraman Soylu

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"