Sağlıkçıların kaynaşma turnuvası

  • 0
  • 7507
Sağlıkçıların kaynaşma turnuvası
Sağlıkçıların kaynaşma turnuvası
Sağlıkçıların kaynaşma turnuvası
Sağlıkçıların kaynaşma turnuvası

Beykoz Devlet Hastanesi çalışanları kendi içlerinde dayanışmayı ve kaynaşmayı arttırmak amacıyla bir futbol turnuvası düzenledi.

Yaklaşık bin kişinin çalıştığı Beykoz Devlet Hastanesi birimlerinde  turnuva için 6 kişilik 12 takım kuruldu... Müdür Yardımcısı Tuğrul Demir ve Aşkın Karadeniz'in organize ettiği turnuva maçları Paşabahçe Spor Kulübü'nün halı sahasında oynanıyor.

Hafta içi iki maçla devam edilecek turnuva üç hafta sürecek... Eleme yöntemiyle sürdürülen turnuva sonunda çapraş eşleşmede başarılı olan takımlar final oynamaya hak kazanacak.

Kadroların haricinde personelinde ilgi gösterdiği turnuvanın ilk maçlarında heyecanlı anlar yaşandı. Turnuvanın ilk maçı İdare ile Laboratuar arasında oynanırken, ikinci maçta ise Nöbetçi Memurluk ile Teknik Servisi karşılaştı.

İdare ile Laboratuar arasında oynanan maçı, İdare takımı 8-2 kazansa da maçın yıldızı 8 gol yemesine rağmen Laboratuar kalecisi Orhan oldu. Müthiş kurtarışlarıyla kalesinde aslan kesilen Orhan bir topu kurtardığı sırada küçük birde sakatlık geçirdi. Topa atladığı sırada yere düşen Orhan 3-4 dakika yerden kalkamazken, sağlık memurları kendisine müdahale etti.

Günün ikinci karşılaşması ise Nöbetçi Memurlukla, Teknik Servis arasında oynandı. Bu maçı da Nöbetçi Memurluk 9 - 1 kazandı.

Beykoz Devlet Hastanesi personelinin düzenlediği turnuvaya katılan takımlar ise şu isimlerden oluşru:

Genel İdare

Laboratuar

Güvenlik - 1

Güvenlik - 2

Doktorlar

Bel-Tur

Teknik Servis

Nöbetçi Memurluk

Ameliyathane

Acil

Bilgi İşlem

Görüntüleme

Sünnet için son başvuru 31 Mayıs!
Önceki Sünnet için son başvuru 31 Mayıs!
Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Sonraki Cengiz Kurdoğlu Kavacıkspor için konser verecek
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz