Sağlık

Sağlık Komisyonuyla, Beykoz'un Babaları çok mutlu

Sağlık Komisyonuyla, Beykoz'un Babaları çok mutlu
22.06.2016 14:21
| | |
6199

Foto galeri

Beykoz Belediyesi'nin en çalışkan komisyonlarından olan Sağlık Komisyonu, yeniden Diyaliz Merkezi'ne geldi.

İlçede gerek ziyaretleri gerekse spor konusundaki teşvik ve gayretleriyle dikkat çeken Beykoz Belediyesi Sağlık Komisyonu Üyeleri, bu kez de Babalar Günü dolayısıyla bir ziyaret programı için bir araya geldi. Meclis'in Ak Partili Üyeleri Emin Yavuz ve Gül Biçer ile CHP'li Üyeleri Hakkı Emanet ve Gülay Demirel'in katıldığı programda, DIALIFE Diyaliz Merkezi'nde yatan hastalar ziyaret edildi. Aynı zamanda Sağlık Komisyonu Başkanı da olan Emin Yavuz, diyaliz tedavisi gören Babası Mustafa Yavuz'a Meclis Üyesi arkadaşlarıyla birlikte 'Geçmiş olsun' dileklerini iletti. Beykoz Zabıta Müdürü olduğu günlerden anımsadığı 6. Dönem Meclis Üyeleri'nden Cemal Yavuz'un oğlu Eyüp Yavuz'u gören Hakkı Emanet ise Eyüp Bey ile bir süre sohbet etti. Emin Yavuz ise aynı zamanda Dayısı olan Eyüp Yavuz'un yanına gelerek, Hakkı Emanet ile devam eden sohbete bir süre eşlik etti. Programı ise yine ve sadece Dost Beykoz takip etti.

Beykoz Belediyesi Sağlık Komisyonu tarafından düzenlenen babalar Günü Kutlama programı, DIALIFE Diyaliz Merkezi'nde gerçekleştirildi. Diyaliz Sorumlu Hekimi Dr. Tülay Uluğ ve Başhemşire Selda Selimoğlu'nun eşlik ettiği heyet, DIALIFE'da yatmakta olan tüm hastaları ziyaret etti. Meclis ve Komisyon Üyeleri'nin bayan hastalarla birlikte baylara kırmızı karanfil dağıttığı günde, aynı zamanda 'Babalar Günü' dolayısıyla çam sakızı bir hediye de verildi. Yazlık ve şık bir giysinin armağan edildiği programda Beykozlu vatandaşlar, güleryüzlü Meclis Üyelerini karşılarında gördüklerinden dolayı çok sevindi.

'Sorumlu Hekim Dr. Tülay Uluğ, organ bağışı konusunu gündeme getirdi'

Daha önce gerçekleştirilen ve yine yalnızca Dost Beykoz tarafından haberleştirilen ve bu kez Hemşireler Günü dolayısıyla bir araya gelinen günde olduğu gibi yine 'organ bağışı' konusu gündeme geldi. Özellikle organ bağışı konusunda yeterince bilinçlenilmediğinden yakınan DIALIFE Diyaliz Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Tülay Uluğ, vatandaşlara bu konuda bilgi verilmesinin önemine işaret etti. Meclis Üyeleri Gülay Demirel ve Emin Yavuz da konuyla ilgili olarak hem Meclis içinde hem de temsilcisi oldukları Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneği ile BEDES'te bu uğurda çalışma yapacakları konusunda Dr. Uluğ'a söz verdi.

Haber Merkezi

WhatsApp İhbar Hattı:
0 (541) 464 6673

Anahtar Kelimeler: Beykoz Belediyesi, Sağlık Komisyonu, Diyaliz Merkezi, Babalar Günü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"