Sağlık

Sağlık

Hemşire ve eczacılara kutlama yemeği

Beykoz Belediyesi, Eczacılar Günü ve Hemşireler Haftası dolayısıyla İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde meslek emekçilerine bir yemek verdi.

Sağlık

Tokatköy’de sağlık taraması yapıldı

Köy, mahalle ve okullarda ücretsiz sağlık taraması hizmeti veren Beykoz Belediyesi Gezici Sağlık Otobüsü, Tokatköy Mahallesi’nde vatandaşlara şifa dağıttı.

Sağlık

Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi hizmete açıldı

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi hizmete açıldı.

Sağlık

Tuzdan, turşudan, kızartmadan uzak durun!

Paşabahçe Devlet Hastanesi Onkolojisi Uzmanı Dr. Abdül Lama, kanser ve oluşumu nedenleri üzerine, Kanser ve Beslenme konulu bir seminer verdi.

Sağlık

Tayyip Erdoğan Medistate'yi robotla açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sevenleriyle buluşmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da ilk önce Kavacık Medistate Hastanesi'nin açılışı yaptı…

Sağlık

Türkiye'nin ilk Yeşil Hastanesi Kavacık’ta açıldı

Türkiye'nin ilk "Yeşil Hastanesi” Medistate Kavacık Hastanesi, Beykoz Kavacık’ta hizmete başladı…

Sağlık

Sigarayı sizde bırakabilirsiniz

Paşabahçe Hastanesi poliklinik giriş kapısı önünde kurulan sistemle, sigara kullanan binlerce vatandaşa nikotin ölçümü yapıldı…

Sağlık

Medistate Hasta kabulüne başladı

İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık’ta 1 Şubat itibari ile açılan Medistate Kavacık Hastanesi, SGK’lı hastalara da hizmet vermeye başladı.

Sağlık

Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu

Beykoz Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı Beykoz’da görev yapan aile hekimlerini İBB Koru Tesisleri’nde yenilen akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Sağlık

Soğuksu ASM görkemli bir törenle açıldı

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül döneminde çalışmaları başlayan Soğuksu Aile Sağlığı Merkezi törenle hizmete açıldı.

Sağlık

Kavacık’ta fizik tedavi merkezi

Ebru Döner ve Hacettepe Üniversitesi mezunu Fizyoterapist Fatma Selçuk'un işlettiği Fizyogym Fizik Tedavi merkezi hizmet vermeye başladı

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"