Sağlık

Sağlık

Türkiye sağlıkta Almanya'yı geçti

Almanya’nın, Mülheim An Der Ruhr kentinde hizmet veren St. Marien Hastanesi’nden 14 kişilik bir heyet gelmiş olduğu Beykoz’da çeşitli temaslarda bulundu.

Sağlık

Bırakınca 24 saatte faydasını gösteriyor

Beykoz Belediyesi, sigarayı bırakmayı teşvik etmek amacıyla, personeline yönelik “Sigaraya Son, Hayata Merhaba” semineri düzenledi.

Sağlık

Günde 7 vatandaşa 45 dakikalık seans

Çelikbilek’in seçim projelerinden biri olan ve yaklaşık 6 ay önce açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayan Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi’ni inceledik.

Sağlık

Bayram öncesi imalathanelere denetim

Beykoz’da Ramazan Bayramı öncesinde pastaneler, şekerleme ve tatlı üretimi yapan iş yerleri denetlendi…

Sağlık

Riva’da özürlü çocuklara at üstünde terapi

Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM), Riva Göllüce Köyü’nde bulunan rehabilitasyon yöntemlerinden biri olan atla terapi hizmetini, özürlü çocukların hizmetine sunuyor...

Sağlık

Kavacık Medipol Üniversitesi Alzheimer’a ışık tutacak

Kavacık'taki Medipol Üniversitesi kampüsünde kurulan, Sinir Hücresi Kültürü Geliştirme Merkezi, alzheimer, parkinson gibi önemli hastalıklara ışık tutacak.

Sağlık

Gençlerin organ bağışına bakışına lojistik araştırma

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu İşletme Programı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Nükhet Güz başkanlığında ''Gençlerin Organ Bağışına Bakışı'' araştırıldı.

Sağlık

Hastane bahçesinde emeklilik balosu

1994 yılından beri 2. dahiliye servisinde Başhemşire yardımcısı olarak görev yapan Fatma İşler’in emekli olması mesai arkadaşlarını gözyaşına boğdu.

Sağlık

Hüseyin Okumuş hastaneye kaldırıldı‏

Beykoz Belediye Meclis üyesi Hüseyin Okumuş geçirdiği rahatsızlık sonucu, Siyami Ersek Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisine kaldırıldı.

Sağlık

Sağlıklı yaşam için sigara içmeyin

31 Mayıs Dünya Sigarasız Günü olması sebebiyle, Beykoz Belediyesi Nikah Salonu’nda seminer düzenlendi...

Sağlık

Hemşire ve eczacılara kutlama yemeği

Beykoz Belediyesi, Eczacılar Günü ve Hemşireler Haftası dolayısıyla İBB Beykoz Koru Tesisleri’nde meslek emekçilerine bir yemek verdi.

Sağlık

Tokatköy’de sağlık taraması yapıldı

Köy, mahalle ve okullarda ücretsiz sağlık taraması hizmeti veren Beykoz Belediyesi Gezici Sağlık Otobüsü, Tokatköy Mahallesi’nde vatandaşlara şifa dağıttı.

Sağlık

Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi hizmete açıldı

Beykoz Belediyesi tarafından yapılan Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi hizmete açıldı.

Sağlık

Tuzdan, turşudan, kızartmadan uzak durun!

Paşabahçe Devlet Hastanesi Onkolojisi Uzmanı Dr. Abdül Lama, kanser ve oluşumu nedenleri üzerine, Kanser ve Beslenme konulu bir seminer verdi.

Sağlık

Tayyip Erdoğan Medistate'yi robotla açtı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, sevenleriyle buluşmak üzere gelmiş olduğu Beykoz’da ilk önce Kavacık Medistate Hastanesi'nin açılışı yaptı…

Sağlık

Türkiye'nin ilk Yeşil Hastanesi Kavacık’ta açıldı

Türkiye'nin ilk "Yeşil Hastanesi” Medistate Kavacık Hastanesi, Beykoz Kavacık’ta hizmete başladı…

Sağlık

Sigarayı sizde bırakabilirsiniz

Paşabahçe Hastanesi poliklinik giriş kapısı önünde kurulan sistemle, sigara kullanan binlerce vatandaşa nikotin ölçümü yapıldı…

Sağlık

Medistate Hasta kabulüne başladı

İstanbul’un en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık’ta 1 Şubat itibari ile açılan Medistate Kavacık Hastanesi, SGK’lı hastalara da hizmet vermeye başladı.

Sağlık

Aile Hekimleri akşam yemeğinde buluştu

Beykoz Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı Beykoz’da görev yapan aile hekimlerini İBB Koru Tesisleri’nde yenilen akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Sağlık

Soğuksu ASM görkemli bir törenle açıldı

Beykoz Belediyesi eski Başkanı Muharrem Ergül döneminde çalışmaları başlayan Soğuksu Aile Sağlığı Merkezi törenle hizmete açıldı.

Sağlık

Kavacık’ta fizik tedavi merkezi

Ebru Döner ve Hacettepe Üniversitesi mezunu Fizyoterapist Fatma Selçuk'un işlettiği Fizyogym Fizik Tedavi merkezi hizmet vermeye başladı

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"