Sağlık

Sağlık

Beş yıldızlı otel değil, hastane !..

Sağlık alanında farklılık yaratmaya hazırlanan Emsey Hospital, hastalarına uzman kadrosu ve profesyonel teknik alt yapısı ile hizmet verecek.

Sağlık

Dedeoğlu Deresi'nden zehir akıyor!..

Çubuklu Dedeoğlu Deresi’ne karışan katı atık su bölgede hayatı çekilmez hale getirdi… Havaların aşırı sıcak olmasıyla kolera tehdidi içerir hale gelen kötü koku insanları canından bezdirdi.

Sağlık

Beykoz Devlet Hastanesi'nde tadilat bitti.

Beykoz Devlet Hastanesi’nde 18 ay devam eden tadilat bitti.

Sağlık

Fırınlara kepek ve tuz denetimi yapıldı

Beykoz Belediyesi, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Beykoz İlçe Müdürlüğü’yle birlikte ilçede ekmek ve unlu mamul üreten iş yerlerine yönelik tuz oranı denetimlerine başladı.

Sağlık

Başhekimden halk adına teşekkür….

Dr. Yavuz Baştuğ, deprem tadilatı tamamlanan Beykoz Devlet Hastanesi’ne sağlamış oldukları katkıları nedeniyle İSMEP yetkililerine bir teşekkür yemeği verdi.

Sağlık

Aile Sağlığı Mensupları kahvaltıda buluştu

Aile Sağlığı Mensupları Derneği, Anadoluhisarı Kıyı Emniyet Sosyal Tesisleri'ndeki sabah kahvaltısında üyelerini biraraya getirdi.

Sağlık

Beykoz'da Hemşireler Günü kutlandı

Beykoz Devlet Hastanesi hemşireleri düzenledikleri kutlama programında gönüllerince eğlendi… 25 yılını dolduran hemşire ve ebelere de Hizmet Belgeleri verildi.

Sağlık

Çelikbilek'ten sağlıkçılara akşam yemeği

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Hemşireler ve Eczacılar Haftası dolayısıyla ilçemizde görev yapan hemşire ve eczacılarla buluştu.

Sağlık

Yücel Çelikbilek fırınları denetledi...

Beykoz’daki fırınlara erken saatlerde denetleme yapıldı. Başkan Yücel Çelikbilek’in de katıldığı denetimlerde fırınlarda önemli bir eksikliğe rastlanmadı.

Sağlık

Acımız büyük... Öfkeliyiz... Kızgınız

Sağlık Çalışanlarına yönelik şiddetin artması ve son olarak, bir doktorun görevi başında öldürülmesine Beykoz’da ki sağlık çalışanları da duyarsız kalmadı.

Sağlık

Beykoz Devlet Hastanesi’nde inceleme

Dünya Sağlık Örgütü, deprem tadilat çalışması tamamlanan Beykoz Devlet Hastanesi’nde çeşitli incelemelerde bulundular.

Sağlık

Bir babanın hukuk mücadelesi

15 yaşında ölen kızı için hukuk mücadelesi başlatan Murat Sucuoğlu, Rüveyda’nın ölümünde doktorların ihmali olduğu iddiasıyla konuyu yargıya taşıdı.

Sağlık

Şiddet, doktorları istifaya sürüklüyor

14 Mart Tıp Bayramı kutlama programı, Beykoz Devlet Hastanesi Konferans Salonu’nda yapıldı.

Sağlık

Paşabahçe Hastanesi artık daha güvenli

İstanbul İl Özel İdaresi İstanbul Proje Koordinasyon (İPKB), Beykoz Paşabahçe Devlet Hastanesi’nin güçlendirme ve renovasyonunu tamamladı.

Sağlık

Acarlar Topluluğu kan bağışında bulundu

Kızılay'ın “1 Milyon İyi İnsan Aranıyor” kan bağışı kampanyası kapsamında, Acarlar Şirketler Topluluğu çalışanları Acarkent Coliseum’da kan bağışında bulundu.

Sağlık

Canlı yayında çalışan kalbe ameliyat

Türkiye’nin ünlü kalp cerrahlarından Dost Beykoz Yazarı Doktor Mahmut Akyıldız Türkiye’de ilk kez canlı yayında kalbi durdurmadan ameliyat yaptı.

Sağlık

Ayda 28 bin hastaya tetkik yapılıyor

Deprem tadilatının ardından yeniden tam kapasite hizmet vermeye başlayan Beykoz Devlet Hastanesi Laboratuarı’nda da ciddi yenilikler yapıldı.

Sağlık

Dr. Özörnek Tüp Bebek tedavisini anlattı

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftleri bilgilendirmeye yönelik düzenlenen tüp Bebek ve Kısırlık Tedavisi Semineri'nde, tedavi teknikleri hakkında bilgi aktarıldı.

Sağlık

Kısırlık tedavisinde başarı şansı nedir?

Mutlu bir yuvayı taçlandırmak için çocuk sahibi olmak isteyen fakat bu hayale doğal yollardan kavuşamayan çiftler, sıklıkla tüp bebek yöntemini tercih ediyor.

Sağlık

CHP’li gençlerden Kızılay’a 50 ünite kan

CHP Beykoz Gençlik Kolları Başkanlığı’nın, Kızılay ile ortaklaşa yapmış olduğu kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi vardı…

Sağlık

Sabes Tıp Merkezi kapıya kilit vurdu…

Bir dönem Beykoz’un en önemli sağlık kuruluşları arasında yer alan Sabes Tıp Merkezi kapıya kilit vurdu…

Sağlık

Beykoz'da ünlüler organ bağışına dikkat çekti…

Beykoz Devlet Hastanesi, “3 – 9 Kasım Organ Bağışı Haftası” dolayısıyla ünlü isimlerinde katıldığı bir program düzenledi.

Sağlık

Türkiye sağlıkta Almanya'yı geçti

Almanya’nın, Mülheim An Der Ruhr kentinde hizmet veren St. Marien Hastanesi’nden 14 kişilik bir heyet gelmiş olduğu Beykoz’da çeşitli temaslarda bulundu.

Sağlık

Bırakınca 24 saatte faydasını gösteriyor

Beykoz Belediyesi, sigarayı bırakmayı teşvik etmek amacıyla, personeline yönelik “Sigaraya Son, Hayata Merhaba” semineri düzenledi.

Sağlık

Günde 7 vatandaşa 45 dakikalık seans

Çelikbilek’in seçim projelerinden biri olan ve yaklaşık 6 ay önce açılışı yapılarak hizmet vermeye başlayan Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi’ni inceledik.

Sağlık

Bayram öncesi imalathanelere denetim

Beykoz’da Ramazan Bayramı öncesinde pastaneler, şekerleme ve tatlı üretimi yapan iş yerleri denetlendi…

Sağlık

Riva’da özürlü çocuklara at üstünde terapi

Özürlüler Müdürlüğü (İSÖM), Riva Göllüce Köyü’nde bulunan rehabilitasyon yöntemlerinden biri olan atla terapi hizmetini, özürlü çocukların hizmetine sunuyor...

Sağlık

Kavacık Medipol Üniversitesi Alzheimer’a ışık tutacak

Kavacık'taki Medipol Üniversitesi kampüsünde kurulan, Sinir Hücresi Kültürü Geliştirme Merkezi, alzheimer, parkinson gibi önemli hastalıklara ışık tutacak.

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"