Sağlam’dan Beykoz’da kulüp ziyaretleri

  • 0
  • 6365
Sağlam’dan Beykoz’da kulüp ziyaretleri
Sağlam’dan Beykoz’da kulüp ziyaretleri
Sağlam’dan Beykoz’da kulüp ziyaretleri
Sağlam’dan Beykoz’da kulüp ziyaretleri

Beykoz Belediye Başkan Yardımcılarından Fatih Sağlam, ilçedeki spor kulüplerine ziyaretlere Gümüşsuyuspor ile başladı.

Gümüşsuyuspor tesislerinde gerçekleşen Kahvaltılı buluşmada, Gümüşsuyuspor Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş ve Yönetim Kurulu üyeleri ile tanışan Fatih Sağlam bir takım açıklamalarda bulundu.

Sağlam, “Aslında belirli bir plan-program dahilinde olmayan bir buluşma gerçekleştirdik. Bundan sonra da Beykoz’daki değişik spor kulüplerine bu tür ziyaretler yapacağız. Gümüşsuyu Spor Kulübü, belediyemizin bulunduğu mahallenin takımı olduğu için ilk ziyaretimiz de buraya yapılmış oldu.” dedi.  

Gümüşsuyu Spor Tesislerinin pandemi döneminde yenilenmesini dile getiren Sağlam, “Tabii ki bu görüntüler karşısında mutlu olmamak ne mümkün. Pandemi süreci nedeni ile sportif faaliyetler rafa alınmış durumda, bu süreç tamamlandıktan sonra spor yapmaya gelecek çocuk ve gençlerimizi tertemiz, hijyenik bir ortam bekliyor olacak." diye konuştu.

Fatih Sağlam, Gümüşsuyu Spor Kulübü Tesislerinin mülkiyet sahibi olan Shell Emeklileri Vakfı ile bir uzlaşmaya gidilmesi ile ilgili çalışmalar yaptıklarını da anımsatırken, konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı:

Gümüşsuyuspor Kulübü ve tesislerinin bulunduğu alan Shell Emeklileri Vakfına ait, geçmiş yıllarda rahmetli Belediye Başkanımız buranın Gümüşsuyu Spor Kulübü mülkiyetine geçmesi için vakıf yöneticileri ile yapmış olduğu toplantı sonrasında belirlenen rakamın yarıdan fazlasını kendi ödemeyi taahhüt edip, geri kalanının kulüp yönetimince bulunması için çalışma başlatmıştı, maalesef gerçekleşmedi. Buranın makul ve sembolik bir kira karşılığında Vakıf tarafından Gümüşsuyu Spor Kulübüne verilmesi mantıklı bir yol olacaktır. Vakıf Yöneticileri ile de görüştüm, onlarda bu konuda iyi niyetliler. Konunun hukuki boyutunu Beykoz Belediyemizin Hukuk Bölümünde bir kez daha incelemek gerekecek”

Beykoz Belediyesinin Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam kahvaltılı sohbet bölümü sonrasında Kulüp Binasındaki çalışma yapılan alanları gezerken, duyduğu memnuniyeti kulüp yöneticilerine iletti.

Yeşil-Beyazlı ekibin Başkanı Şeref Kurtuluş, Beykoz Belediyesinden beklentileri ile ilgili olarak tüm tesis alanını Fatih Sağlam'a gezdirirken gereken bilgileri kendisine iletti. Fatih Sağlam, gereken notları aldığını ifade ederken, "Belediye Başkanımız Murat Aydın, bir iş yapılırsa mükemmel yapılsın düşüncesinde olan biri, dolayısı ile mevcut alanlardaki çalışmaları güzel ve projelendirilmiş şekilde yapma düşüncesinde. Buradaki hali hazırdaki durumu geçici, günü kurtarıcı şekilde değil, güzel bir görünüm ile yapmak gerekir." dedi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam'ın Gümüşsuyuspor ziyaretinde Gümüşsuyu Mahallesi Muhtarı Şaban Efe, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Gümüşsuyuspor Futbol Takımlar Teknik Sorumlusu Kamil Çolak hazır bulunanlar arasındaydı.

Spor Servisi

Beykoz’da kurban bayramı için önlemler alındı
Önceki Beykoz’da kurban bayramı için önlemler alındı
Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Sonraki Can Ataklı’dan Hamzaçebi’ye tepki, Köseler’e övgü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz