Spor

Sabes’ten Soğuksuspor'a sağlık taraması

Sabes’ten Soğuksuspor'a sağlık taraması
2014.08.05 00:00
| | |
7363

Sabes Tıp Merkezi, Soğuksu Spor Kulübü’nün sağlık sponsoru oldu… Kulübün tüm oyuncuları Sabes Tıp Merkezi’nde sağlık taramasından geçirilerek, spor yapmaya el verişli olup olmadıklarına yönelik raporları hazırlandı.

Kavacık Mahallesi’nin önemli sağlık kuruluşlarından Sabes Tıp Merkezi, örnek davranışıyla amatör kulüplere destek olmayı sürdürüyor.

Konu ile ilgili görüşlerini sorduğumuz Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Hasan Avcı: “Sabes sağlık kuruluşu çok önemli bir olaya el atıp, tüm sporcularımızın sağlık taramasını üstlendi. Minik takımdan başlayarak bütün kategorilerdeki sporcularımızın sağlık taramasını yapmaya başladı. Bu önemli ve erdemli davranışından dolayı ben Dr. Özer Odabaşı’na çok teşekkürlerimi sunuyorum. Bu yaptıkları çok erdemli bir davranış. Biz bir varoş takımıyız. Sporcularımızın imkanları kısıtlı bu nedenle yaptıkları çok büyük bir iş” dedi.

Sabes Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Özer Odabaşı da yapmış olduğu açıklama da, “Vatan sevgisi aksiyon ister. Onun için bende Soğuksusporu seçip tüm sporcuları kontrattan geçirmeye karar verdim. Bu sadece sezon başı değil, bütün sene devam edecek bir proje. Burada sağlık taramasından geçip en son benim imzam ile spor yapmaya başlayacaklar. Şimdilik muayeneler olumlu geçiyor.” ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Özer Odabaşı, Soğuksuspor, Sabes

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"