Saadet Partisi Beykoz'da kazan kaynıyor

  • 0
  • 4655

Saadet Partisi Beykoz ilçe Başkanlığında değişiklik yapılacağı iddia ediliyor.

Yaklaşık 4 yıldır Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı yapan Muammer Koç'un pasif bir yönetim gösterdiği, teşkilatın sokakta zayıf görünmeye başlaması gibi nedenlerle İl Başkanlığının değişikliğe gideceği söylentileri son günlerde çoğalmaya başladı.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın konuyla ilgili detaylı çalışmalarını sürdürdüğü Koç'un yerine teşkilatı toparlayacak yeni alternatifler arayışına girdiği ifade edildi. Bu kapsamda bir kaç kişiye teklif getirildiği Milli Görüş kulislerinde konuşulmaya başlandı.

Muammer Koç, geçtiğimiz günlerde partisinin 2023 Seçimleri için ittifak kurdukları diğer partilerin ilçe başkanlarıyla Tokatköy Kentsel Dönüşüm bölgesine giderek bazı açıklamalarda bulunmuştu.

Diğer partilerle birlikte ortak bildiriye imza atan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Muammer Koç, açıklamayı da orada okuyan isim olmuştu.

TV5'te bir programa katılarak yine burada yaşananlarla ilgili bazı açıklamalarda bulunan Muammer Koç, Beykoz Belediyesinin şeffaf davranmadığını ve vatandaşların burada mağdur edildiğini söyledi.

Çok sayıda vatandaşın mağdur edildiğini, Beykoz Belediyesi'nin vatandaşları muhatap almadığı söylemlerini dile getiren Muammer Koç'un gerçeği yansıtmayan ifadelerinin tepki alması, ulusal medyaya gerçek dışı demeçler vermesininde etkisiyle önümüzdeki günlerde görevden alınması bekleniyor.

Koç'un yerine daha genç bir ismin atanacağı ifade ediliyor.

Karagöz filmi
Önceki Karagöz filmi
Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Sonraki Millet İttifakı adayımı açıklıyorum
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz