Son Dakika

Saadet Partisi Beykoz'da iftar düzenledi

  • 0
  • 6339
Saadet Partisi Beykoz'da iftar düzenledi
Saadet Partisi Beykoz'da iftar düzenledi
Saadet Partisi Beykoz'da iftar düzenledi
Saadet Partisi Beykoz'da iftar düzenledi

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın geleneksel iftar yemeği programına Millet İttifakı ortağı CHP de geniş bir katılım gösterdi.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'nın her Ramazan ayında düzenlediği iftar programı bu kez Rüzgarlıbahçe Asrı Mekan'da organize edildi.

Saadet Partisi yöneticilerinin de katıldığı iftara Saadet Partisi GİK Üyesi Fatih Akdağoğlu, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Ahmet Türkcan, CHP İlçe Başkanı Aydın Düzgün, CHP 1. Bölge Milletvekili Adayları Sevgi Kılıç ve Murat Gökhan Ofluoğlu, İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, İlçe yöneticileri, muhtarlar, STK temsilcileri, ilgililerle birlikte bazı partililer katıldı.

Programda konuşan Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Yaşar Ahmet Akkuzu, Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diledi.

-"Aydınlık Türkiye'yi birlikte inşa edeceğiz"

Akkuzu, "Güzel bir Türkiye için, aydınlık yarınlar için mücadele eden siz değerli misafirlerimiz teşkilatımızın düzenlediği geleneksel iftarımıza hoş geldiniz. Başta Cumhurbaşkanı Yardımcımız Temel Karamollaoğlu bey olmak üzere Millet İttifakı'nın kıymetli genel başkanlarını saygıyla anıyorum. Açtıkları bu yolda, seçim süreci boyunca yeni bir Türkiye'yi ve aydınlık bir Türkiye'yi inşa edene kadar çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.

-"Nice Ramazanlarımız olsun"

CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün de davete katılım gösteren misafirlere teşekkür etti.

Düzgün, "Az önce Ahmet hocam çok güzel bir laf ettirdi. Allah birlik beraberliğimizi hep daim eylesin dedi. Amin dedik hep beraber, amin, bin kere amin. Ama Yaşar Başkanımın da dediği gibi birlik beraberliğimiz daim olsun. Bu birlik beraberliği bozmak isteyenler var. Hep beraber buna dur diyelim. Sizden ricam budur. Hep böyle beraberce yürüyelim." ifadelerini kullandı.

Millet İttifakı'nın iktidarında 15 Mayıs'ta Türkiye'nin başka bir güne uyanacağını kaydeden Düzgün, "Nice Ramazanlarımız olsun" diye konuştu.

Haber Merkezi

Beykoz'da uyuşturucu operasyonu gözaltılar var
Önceki Beykoz'da uyuşturucu operasyonu gözaltılar var
Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Sonraki Paşabahçe U17 Gençleri baraj maçına çıkacak
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz