Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı

  • 0
  • 7767
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı
Saadet Partisi Beykoz’da 2. Seçim bürosunu açtı

Saadet Partisi, Yenimahalle’den sonra İncirköy'de de Seçim İrtibat Bürosunu dualarla açtı.

İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu ve teşkilat mensuplarının katıldığı açılışa vatandaşların ilgisi de yoğun oldu. Çevredeki vatandaşlara çiçek veren Muharrem Kaşıtoğlu ve teşkilat mensupları bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Açılışta kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’ın Muharrem Kaşıtoğlu için kullandığı “müstakbel Belediye Başkanım” ifadeleri dikkat çekti. Kaçmaz konuşmasında, “31 Mart seçimlerinde İncirköy Mahallemize hizmet edecek olan seçim irtibat büromuza maddi ve manevi desteklerinizi bekliyoruz. Dün Yenimahalle büromuzu açtık. Yenimahalle’deki vatandaşlarımız diyor ki ‘biz 31 Mart’ta en çok oyu alacağız ve Saadet Partisi’nin Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu’nu da Belediye Başkanı yapacağız.’ Şimdi İncirköy Mahallesi sakinleri olan sizlere soruyorum, siz de başkanımızı 1 Nisan’da Belediye Başkanı yapmak için gece-gündüz çalışacak mısınız?” cümlelerine yer verdi.   

İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz’ın ardından Bozkurtlular Dernek Başkanı Mustafa Dikmen de kısa bir selamlama konuşması yaparak Kaşıtoğlu’na olan desteğini ifade etti. Dikmen Beykoz’daki Kastamonu nüfusunun yoğunluğuna dikkat çekerek, “Muharrem Kaşıtoğlu Belediye Başkan Adayımız değil, artık Belediye Başkanımız… Sizden 31 Mart’ta sandığa gidip, sadece size ait olan oyunuzu Muharrem Kaşıtoğlu’na vermenizi istiyorum. O bizim evladımız, kardeşimiz, arkadaşımız. Ona verilen her oyu kendimize verilmiş saymalıyız. Bu vesileyle de İncirköy seçim irtibat bürosunun inşallah Beykoz’da en çok oy alan mahalle olmasını diliyoruz” şeklinde konuştu.

Diğer bir konuşmacı olan SP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir ise şöyle konuştu; “İncirköy Seçim Büromuzun açılışına hoş geldiniz. Kıymetli Belediye Başkanımız dün olduğu gibi bu gün de, yarın da sizlerle olacak. Beykoz’un evladı. Beykoz’un 3300 sokağına defalarca girip, çıkmış, oralara hizmet götürmüş. İnşallah 41 günümüz var seçime. Beykozlunun ferasetine güveniyorum ve bizleri anladıklarını biliyorum. 31 Mart akşamı Beykoz’da bir ilki gerçekleştirmek istiyoruz ve inşallah bunu sizlerle başaracağız.”

Programın son konuşmacısı Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu oldu. Kaşıtoğlu, “evet, 31 Mart’a giden yolda hamdolsun kalelerimizden birinin daha açılışını gerçekleştiriyoruz. Sizlerden ricam şu, Beykoz’un bir evladı olan, içinizden biri olan bu kardeşinize parti ayrımı yapmaksızın sahip çıkmanız, destek olmanız. Beykozlu hemşerilerim 31 Mart olduğunda inanıyorum ki o sarsılmaz ferasetiyle yine yakışanı yapacak ve Beykoz’un her sokağını çok iyi bilen, Beykozlunun her zaman yanında olan bu kardeşine sahip çıkacaktır.”

Açılış programında, Saadet Partisi Meclis Üyesi adayı olan ve daha önce AK Parti Mahalle temsilciği yapan Kayalar Pastanesi’nin Sahibi Adil Kaya’da yer aldı

Haber Merkezi

İYİ Parti Beykoz 2019 Meclis Üyesi Aday Listesi
Önceki İYİ Parti Beykoz 2019 Meclis Üyesi Aday Listesi
Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Sonraki Beykoz'da binler 19 Mayıs Gençlik Bayramı için yürüdü
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz