Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayını belirledi

  • 0
  • 3651
Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayını belirledi
Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayını belirledi

Beykoz’da siyasi partiler sürecin yaklaşmasıyla aday açıklamalarına hız verdi. Saadet Partisi’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı oldu.

Kalaycı’ya İstanbul İl Başkanlığı tarafından adaylığı tebliği edildi. Yasin Kalaycı’nın Beykoz’u yakından bilen bir sim olduğu ve kısa süre içinde seçim çalışmalarına başlayacağı ifade edildi.

Yasin Kalaycı kimdir?

Yasin Kalaycı, 1990 yılında Beykoz'da doğdu. Lise öğrenimini Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesinde tamamlamış ardından İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.

Birçok özel sektörde yöneticilik yapan Kalaycı iş insanı olarak ticari faaliyetlerini yürütmektedir.  Kalaycı, iş hayatının yanı sıra MGV, AGD, Cansuyu, Kızılay ve Canfeda derneği gibi birçok farklı sivil toplum kuruluşunda gönüllü olarak çalışmalar yaptı. Saadet Partisi Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanlığı ve Genel Merkez Gençlik Kolları Bölge Başkanlıkları görevlerini üstlendi. Hali hazırda Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktadır.

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Yasin Kalaycı, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Haber Merkezi

İshaklıspor Beykoz’da Küçükçekmece’yi konuk edecek
Önceki İshaklıspor Beykoz’da Küçükçekmece’yi konuk edecek
Yaratılış bilimsel değil mi?
Sonraki Yaratılış bilimsel değil mi?