Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek

  • 0
  • 7293
Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek
Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek
Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek
Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek
Saadet Partisi 2B’yi bedava verecek

Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel, Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ı anma gecesinde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve AK Parti’yi eleştirdi.

Beykoz'un kanayan yarası 2B sorununu da değinen Yücel"Basının ve sizin huzurunuzda buradan ilan ediyorum: Biz 2B sahiplerinden para almayacağız! Parasız vereceğiz. Belediye'nin girişine de 'Rüşvet alan da veren de melundur' diye yazacağız" diye konuştu.

Kavacık Talia'da gerçekleştirilen Saadet Partisi'nin Necmettin Erbakan'ı Anma Gecesi’ne SP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Yıldırım, SP İl Başkanı Hüseyin Oruç ve YardımcısıMuhammet Topsakal, SKM Başkanı Şeref Kaçmaz, SP Beykoz Belediye Başkan AdayıSelman Yücel, Baklacı Mahallesi Muhtarı İbrahim Şahin, Fatih Mahallesi Muhtarı Recep Baltacı, Kavacık Mahallesi Muhtarı Yusuf Kesici, Çubuklu Mahallesi Muhtarı Hüseyin Kolcuve çok sayıda partili katıldı. Program, Baklacı Mahallesi Şeyh Şamil Cami İmamı Enis Mermer'in okuduğu Kur'an-ı Kerîm ayetleriyle başladı. Ayrıca Milli Geçlik Vakfı Ezgi Grubu da program başında mini konser verdi.

Oruç: ‘Mümin için vefat bayramdır’

Kürsüye ilk olarak gelen SKM Başkanı Şeref Kaçmaz,  "Bugün, cennet mekân Erbakan Hocamız'ın üçüncü sene-i devriyesini anma ve anlama programı için burada bulunuyoruz" diyerek başladığı konuşmasında selamlama yaptı ve Peygamber Hz. Muhammed ile birlikte onun yolunda ve yanında olan kişileri isimleriyle birlikte andı. Daha sonra kürsüye gelen SP İl Başkanı Hüseyin Oruç da "Bir mümin için vefat, bayramdır"diyerek, merhum Erbakan'ın mekânının cennet olduğunu vurguladı. Erbakan ile ilgili Oruç, "O bu yola çıkarken bir şeyi kendisine hedef koydu: O da Türkiye ve Dünya'daki manevi değerlerin kaybolmaya yüz tuttuğu bir dönemde ortaya çıkarak, Alah'ın farzlarını ve resulün sünnetlerini yeniden insanlar tarafından yaşatılması gerektiğini kendisine şiar edindi ve bunu yaptı" ifadelerini kullandı.

Selman Yücel: “Köpeklere altın küpe mi taktılar?”

Daha sonra kürsüye gelen Beykoz Belediye Başkan Adayları'ndan Selman Yücel ise AK Parti'yi ve Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'i eleştirdi. Beykoz Belediyesi'nin hazırlamış olduğu faaliyet raporu kitabından alıntılar yaprak, Belediye'nin icraatlarını eleştiren Yücel"2011 yılında 2 bin 950 tane köpeğe kontrol edip küpe takılmış. 611 bin lira da para harcamışlar bu iş için. 2012 yılında 2 bin 450 tane küpelemişler. Yani bir öncekinden 500 tane daha az. Ama 2012 yılında bu iş için kaç para harcamışlar biliyor musunuz? 2 milyon 250 bin lira. Heralde altın ucuz diye köpeklere altın küpe taktılar"

Beykoz Belediyesi'ne yönelik eleştirilerini sürdüren Selman Yücel"Kardeş şehirlere para var, şehrindeki kardeşine para yok! Bosna'da filan şehir, Afrika'da falan şehir… ‘Gidicez gelecez’ diyorlar, ‘Kültür alışverişinde bulunacağız’ diyorlar. İyi. Kaç para harcayacaklarmış bunun için? Stratejik plana 150 bin lira harcayacağım demiş. Peki, 2012'de kaç para harcamış diye bakıyoruz: 1 milyon 640 bin lira harcamışlar. Ben onunla kaç tane garibanın arsasından vazgeçerim...   Para yok diyorlar, para çok. Milli Görüş tekeden süt çıkarır" şeklinde konuştu.

Yücel: “El İşi Çarşısı kuracağız”

Başkan olması halinde gerçekleştireceği projeler konusunda da bilgi veren YücelSaadet Partisi olarak Beykoz'daki hanımlar için El İşi Çarşısı kuracaklarını ve camı Beykoz'un en önemli gelir malzemesi olarak kullanacaklarını ifade etti. Beykoz'da ceviz ağacı dikerek bunları vatandaşlara vereceklerini ve vatandaşların da bu cevizleri her yıl toplayarakBelediye'ye satacaklarını anlatan SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel,Kundura Fabrikası'nı Beykoz'da yeniden inşa edeceklerini de sözlerine ekledi.

Program, SP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Yıldırım'ın Necmettin Erbakan ile öğrencilik yıllarında Medine'de başlayan hikâyesini anlatmasıyla sona erdi.

Haber Merkezi

"Kale gibi durursanız, kaybetmeyiz!"
Önceki "Kale gibi durursanız, kaybetmeyiz!"
İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Sonraki İmamoğlu’nun Beykoz ziyareti iptal oldu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz