Saadet Partililer Ataköy’e akın edecek

  • 0
  • 7217
Saadet Partililer Ataköy’e akın edecek
Saadet Partililer Ataköy’e akın edecek
Saadet Partililer Ataköy’e akın edecek

Saadet Partisi Beykoz İlçe Yönetimi, İBB Burunbahçe Sosyal Tesisleri’nde basınla bir araya gelerek il kongresi hakkında bilgi verdi...

SP Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz, 4 Aralık Pazar günü Ataköy Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak olan Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı 4. Olağan Kongresi’ne vatandaşları ve basın mensuplarını davet etti.

Programa İlçe Başkanı Burhan Öz, Rıza Gik, İsmet Şener, Harun Gökçe, Samet Kaya, Bayram Aydın, Sami Biçer, Cihat İn, Mahmut Demirtaş, ve Muhammet Kalaycı katıldı.

İl Başkanlık görevine Selman Esmerer’in vekâlet ettiğini, İl Kongresi’nin 4 Aralık Pazar günü saat 10.00 da, Ataköy Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda yapılacağını belirten İlçe Başkanı Burhan Öz, bu doğrultuda bir konuşma yaptı.

Burhan Öz yaptığı konuşmasında; “Halk artık 3. Dünya Savaşımı çıkacak diye birbirine soruyor. Bizlerde aynı fikirdeyiz. Savaşsız dünya zorla savaşa itiliyor. 2. Dünya Savaşı’ndan beri böyle ihtimaller yoktu. Bu durum yeni çıktı. Tunus ile başladı Cezayir, Libya ve sonunda Suriye ile devam ediyor. İran ile bizi karşı karşıya bırakıyorlar. Dünya başı bir bozukluk yaşıyor. Artık zenginler ile fakirler kaldı sadece, orta tabaka kalktı.” dedi.

Başkan Öz şöyle devam etti: Adalet duygusu yitirildi. Biz yeniden bu duyguları canlandırmaya çalışıyoruz. Biz Milli Görüş'ün savunucusu ve koruyucusuyuz. Onun için 4 Aralık Pazar günü İl Kongremizi yapacağız. Yeniden Milli Görüş ön plana çıkacak bundan eminiz. Bu büyük kongremize yeni tertemiz bir kitle katılacak. Buda adil düzen adına çok önemli, çünkü adil düzen tekdir. Hangi din olursa olsun adil olduktan sonra önemli değil. Bu önemli kongreye 30 bin kişi katılacağını tahmin ediyoruz. Beykoz’dan 12 otobüs kaldıracağız. “İyiliğin Egemenliği için Yeniden Milli Görüş” sloganını ön plana çıkaracağız. Milli görüşü savunan herkesi kongremize davet ediyoruz.

Haber Merkezi

Dost Beykoz Gazetesi Ağustos 2011... 82. Sayı
Önceki Dost Beykoz Gazetesi Ağustos 2011... 82. Sayı
Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Sonraki Dost Beykoz Gazetesi Ekim 2023... 243. Sayı
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz