Saadet Partili Adil Kaya’nın muhtar tutkusu

  • Güncelleme: 16.03.2019 19:22
  • Okunma: 4949 kez
  • Yorum: 0
Saadet Partisi Beykoz Belediyesi Meclis üyesi adayı Adil Kaya, yapmış olduğu seçim çalışmalarında Beykoz’un birçok muhtarlarının kapısını çaldı.
Saadet Partili Adil Kaya’nın muhtar tutkusu

Beykoz’un tanınan esnaflarından olan Kayalar pastanelerinin sahibi Adil Kaya, Saadet Partisi’nden 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde Beykoz Belediyesi Meclis üyesi kontenjan adayı oldu.

Gününün büyük çoğunluğunu SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem Kaşıtoğlu ile birlikte seçim çalışmalarına ayırsa da, fırsat buldukça kendisi bireysel çalışmalarda yapıyor. Beykoz’un 45 mahalle muhtarının ziyaret etme kararı alan Adil Kaya, seçim kampanyası süresinde hedeflediği 45 muhtar ziyaretini neredeyse tamamladı.

“Muhtarlar bir bölgenin en önemli insanlarıdır, onun için onların görüşleri önemlidir” diye konuşan Adil Kaya, “ilk kez vatandaşın oyuna talip olarak meclis üyesi adayı oldum. Bunu çok önemsiyorum. Bizler alışılmışın dışındayız. Klasik siyaset bizim işimiz değildir. Ya da siyasete özgü farklı bir tavrımız yoktur. Bizlerin vatandaşla normal şartlarda nasıl bir bağı varsa siyasette de aynı tavrımızı aynı sevgimizi muhafaza ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Onun için girmiş olduğumuz bu siyasi yolculukta öncelikle muhtarlarımız olmak üzere vatandaşımızın bizi nasıl değerlendirdiğine çok önem veriyorum. Bu vesile ile hem muhtarlarımızı ziyaret ediyor, hem de onların desteklerini istiyorum” diye konuşan Adil Kaya, “kampanyamız süresince bütün muhtarlarımızı ziyaret edip, Saadet Partisi’ne ve bize destek vermelerini isteyeceğim” dedi.

Adil Kaya, “inanıyorum ki, Beykoz halkı bizim ortaya koymuş olduğumuz doğal siyasete gereken desteği verecektir” cümlelerine yer verdi.

Haber Merkezi