Saadet Çavuşbaşı'nda SKM’yi açtı

  • Güncelleme: 19.05.2015 19:24
  • Okunma: 5885 kez
  • Yorum: 2
Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı'na bağlı SKM, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışı Çavuşbaşı'nda gerçekleştirildi.
Saadet Çavuşbaşı'nda SKM’yi açtı

Seçimlere 19 gün kala heyecan sürerken, Saadet Partisi (SP) Beykoz İlçe Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi'nin çalışmalarıyla Çavuşbaşı Merkez'de bir irtibat bürosu açılışı gerçekleştirdi. SP Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer'in de katıldığı açılışta, SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz ve partinin İstanbul 1. Bölge Milletvekili Adayları Mustafa Bağcılar ve Fatih Akdağoğlu da hazır bulundu. Açılış konuşmasını gerçekleştiren SP Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer, iktidara yüklendi ve AK Partililerin israf yaptıklarını söyledi.

SP Beykoz İlçe Başkanlığı tarafından Çavuşbaşı'nda gerçekleştirilen seçim irtibat bürosu açılışında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Selman Esmerer, Hükümeti ve Bakanlarını eleştirdi. İktidar mensuplarının yapmış olduğu israfa dikkat çeken Esmerer, şöyle dedi:

Selman Esmerer: “7 Haziran’da milletimiz Saadeti Meclis’e taşıyacak”

"İktidar mensupları kamuda araç kiralıyor, bakıyorsunuz ödenen kira bedeli aracın gerçek değerini de geçmiş. Yine bakıyorsunuz, asgari ücretin 950 TL olduğu günümüzde, Hükümetin bir Bakanı 750 bin liralık kol saati takıyor. TBMM'deki muhalefetin yaptığı siyaset ve eleştiriler ise sığ kalıyor. Meclis, Milli Görüş'ün muhalefetine ihtiyaç duyuyor. İnşallah, 7 Haziran'da milletimiz Saadet'e gelecek, oy verecek ve Milli Görüş'ü oylarıyla yeniden Meclis'e taşıyacak..."

Selman Esmerer'in ardından SP'nin Milletvekili Adayları da birer konuşma yaparak, seçim irtibat bürosunun önce Çavuşbaşı Mahallesi sonrasında ise tüm Beykoz'a hayırlı olmasını temenni etti. Son olarak SP Beykoz İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz söz alarak, Saadet Partisi'ne BBP ile yapılan ittifak sonrası büyük bir ilginin yöneldiğini kaydetti ve bundan dolayı yaşadığı memnuniyeti dile getirdi. Konuşmaların ardından ise program, SP'liler tarafından yapılan ikramın ardından sona erdi.

Haber Merkezi

Yorumlar (2 Yorum)

mehmet günyüzü (6 yıl önce)

kırılırda bir gün bütün dişliler döner yine şanlı şanlı çarkımız bizim gökten bir el iner siler yaşımızı başka alemlerle farkımız bizim BU YOL HAK DAVA DÖNME BİLMEYİZ TEK HAK HAKİM OLSUN BAŞKA İSTEMEYİZ

murat küçük (6 yıl önce)

RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN. HAKTAN ADALETTEN DOĞRUDAN ŞAŞIRMASIN. BARAJI AŞAMAZLAR AŞAMICAKLAR DİYEREK OYUNA GELMEYİN. ÖNEMLİ OLAN GÖNÜLLERİN BARAJI SİZLER ONLARI AŞTINIZ. BU AZİZ MİLLET ÖNCE ALLAH'A SONRA SİZLERE EMANET.

Yorum Yaz