Saadet Beykoz’un belediye başkan adayı vefat etti

  • 1
  • 9303

Saadet Partisi’nin 2014 Seçimlerindeki Beykoz Belediye Başkan Adayı Selman Yücel hayatını kaybetti.

Saadet Partisi İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve 2014 Mahalli İdareler Seçimlerinde Beykoz Belediye Başkan Adayı olan Selman Yücel hayatını kaybetti.

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada, “İl Yönetim Kurulu Üyemiz ve Belediye Başkan Adayımız Selman Yücel’in vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, camiamıza, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Merhum Yücel’in cenazesi 29 Mart Salı günü Marmara İlahiyat Camisinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazıyla Karacaahmet Mezarlığına defnedilecek.

Selman Yücel kimdir?

1953 yılında Kayseri’de doğdu İlk ve orta öğrenimini Beşiktaş’ta tamamladı. Kabataş Erkek Lisesi’ni bitirdi. Yıldız Üniversitesi Galatasaray Mühendislik Yüksekokulu İnşaat Bölümünden mezun oldu.

Beyaz eşya sektörünce uzun yıllar ticaretle uğraşan Yücel, müteahhitlik firmasıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Aktif siyasette de uzun yıllar görev alan Yücel, Refah Partisi, Fazilet Partisi, Saadet Partisinin çeşitli kademelerinde görev aldı. Son olarak İl Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Yücel daha önce iki dönem Sultanbeyli Meclis Üyeliği ve Beykoz Belediye Başkan Adaylığı yaptı.

Yücel evli ve 5 çocuk babasıydı.

Haber Merkezi

Beykoz hentbolda farklı takıldı: 36-26
Önceki Beykoz hentbolda farklı takıldı: 36-26
Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Sonraki Beykoz Çubuklu Silolarının dönüşüm hikayesi
Yorumlar (1 Yorum)

tevfik dag (2 yıl önce)

Allah rahmet eylesin.Güzel adamlar güzel atlara binip uğurlandılar.

Yorum Yaz