Son Dakika

Rüzgarlıbahçespor Mustafa Özyurt'u unutmadı

  • 0
  • 5357

Toplumsal hayatta "Ahde Vefa" duygusu çok önemli olmakla birlikte son zamanlarda gündemi hızla terk etmekte olan bir olgu haline gelmiş durumda.

Spor, Siyaset, İş yada günlük yaşantıda olsun sıklıkla vefasızlık haberlerini almak mümkün olabilmekte.

Beykoz İlçesindeki Spor Kulüpleri içerisinde farklı bir kimliğe sahip olan Rüzgarlıbahçespor, gerek vefa gerekse de hayatın diğer özel gün katmalarında her zaman ön planda olmayı başarabilmiş bir kulüp olarak bilinmekte. İşte bunun bir örneğini daha geçtiğimiz günlerde yaşadılar ve de yaşattılar, hatırlattılar....

Rüzgarlıbahçespor geçen Yaz Mevsiminde Çubuklu Sahilinde serinlemek ve yüzmek için denize giren Mustafa Özyurt'u unutmadı... Beykoz İlçesinin Sosyal Sorumluluklar ile dikkatleri fazlası ile çeken bir Spor Kulübü hüviyetindeki Kırmızı-Beyaz-Lacivertli Camia kulüp bünyesinden yetişen ve geleceği parlak bir futbolcu olarak gösterilen Mustafa'nın vefatı ile şok ve üzüntü yaşamıştı. 

Geçen yaz Ağustos ayında Çubuklu Sahilinde girdiği denizde gözden kaybolan 15 Yaşındaki Mustafa Özyurt'un cansız bedeni, kaybolduğu noktanın açıklarında 8 metre derinlikte Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik Komutanlığına bağlı su altı ekiplerinin çalışması sonucu çıkarılabilmişti.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde hem yöneticilik hem de teknik sorumluluk vazifeleri üstlenen Özkan Baş, oyuncusunun Anadolukavağı Mezarlığındaki Kabrini ziyaret etti dualarını gönderdi. Merhumun mezarındaki çiçekleri sulayan Özkan Hoca anlamlı bir vefa da sunmuş oldu.

Spor Servisi

Beykoz Yenimahallespor'da çifte mutluluk
Önceki Beykoz Yenimahallespor'da çifte mutluluk
Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer
Sonraki Beykoz’un bir altın kızı daha oldu… Elif Naz Soyer