Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok

  • 0
  • 4911
Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok
Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok
Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok
Rüzgarlıbahçespor kızlarına durmak yok

Beykoz'u TFF Bayanlar Futbol Liglerinde temsil eden tek kulübümüz olan Rüzgarlıbahçespor’da sezonun kapanmasının ardından antrenmanlar devam ediyor.

Bayram Taşkıranlar’ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Kırmızı-Beyaz-Lacivert renkli takımda neşeli mi neşeli bir antrenman süreci yaşanıyor.

Özkan Baş yönetiminde çıkılan çalışmalarda neşeli haller ve kahkahalar eksik olmazken iş ciddiyeti ise sahaya fazlası ile yansıtılmaktan geri durulmuyor. 

Takım Antrenörü Özkan Baş yaptığı açıklamada, "Beykoz'da ben de futbol takımında olmak istiyorum diyen herkese kapımız açıktır. Gelsinler nasıl bir antrenman süreci yaptığımızı yerinde gözlemlesinler. Sezonu resmen kapattık ancak antrenmanlarımıza ara vermedik aksine daha da yoğun bir tempomuz var. Okulların da kapanması ile daha düzenli bir antrenman dönemine geçmiş bulunmaktayız. Antrenmanlarımız uygun olduğu her saat diliminde Kavacıkspor 15 Temmuz Şehitleri Stadında devam edecek. Bu konuda bize sahasını açan Kavacıkspor Yönetimine, Sportif Direktörleri Murat Yılmaz’ın nezdinde teşekkürlerimizi iletmek isteriz." dedi.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Bayram Taşkıranlar Kulüp olarak Kız Futbol Takımını kurmak ile aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesine de imza attıklarını söylerken, "Biz tüm kız çocuklarının mutlak surette bir spor dalı ile aktif olarak ilgilenmesi gerektiği düşüncesindeyiz. Keşke imkanlarımız el verse de diğer spor branşlarına da kulüp olarak dahil olabilsek. Ancak maalesef bir salon bulabilme, var olanları da kullanabilme şansımız ve hakkımız maalesef yok" diye konuştu.

Bu arada Rüzgarlıbahçespor Kızlarından Antrenörlerine de bir sürpriz vardı. Özkan Baş son antrenmanda kendisine sürpriz yaparak Babalar Günü hediyesi alan takım sporcularına da ayrıca teşekkür ettikten sonra Cumartesi Günü Hazırlık müsabakası kapsamında Gaziosmanpaşa Stadında Yıldıztabyaspor Kız Futbol Takımı ile bir maça çıkacakları bilgisini iletti.

Öte yandan, Özkan Hoca Takım Antrenman Gün ve Saatlerini ise kamuoyu ile paylaştı.

Pazartesi: 18/00 – 19/30

Çarşamba: 18/00- 19/30

Cuma: 18/00 – 19/30

Spor Servisi

Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da
Önceki Gökhan Karagöz ve ekibi Ortaçeşmespor'da
AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Sonraki AK Parti'nin İBB Aday Adayı Külünk'ten Beykoz turu
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz