Spor

Rüzgarlıbahçe'den Bayrama pilav

20.07.2015 09:41
| | |
3989

Üç günlük Bayram süresince birçok yerde pilav günleri düzenlendi. Bu özel anları yaşayan ve yaşatan tek spor kulübü ise Rüzgarlıbahçe oldu.

Geçen sezon olduğu gibi kulüp camiasının gönül erleri hummalı bir koşuşturmanın ardından başarılı bir organizasyona daha imza atma heyecan ve mutluluğu içerinde yorgunluklarını unuttular.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı ve Aynı zamanda mahalle muhtarı olan Sedat Altun bayram tatili için memleketini ziyarete giderken, görev diğer arkadaşlarına kaldı. Kulüp Kurucu Başkanı Fatih Aydın, Kulüp Yönetiminden ve Mahalle Dernek Başkanı da olan Ali Evlimen başta olmak üzer canla-başla çalışanlar başta Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek olmak üzere konuklarını ağırlamaktan son derece mutlu oldular.

Ramazan Bayramının son gününde gerçekleşen etkinlikte erken saatlerde çalışmalar başladı. Kimisi alanda masa-sandalyeleri yerleştirdi, kimileri kazanın başına geçip pilav ve etlerini pişirdi, bir başkaları ise kullanılacak malzemeleri temin etti. Ali Evlimen, Muhtar Sedat Altun, ve Mustafa Yorgancı gibi isimlerin önemli katkıları vardı. Rüzgarlıbahçe Caminde kılınan öğle Namazının ardından avluda kurulan masalar doldu, taştı. Rüzgarlıbahçespor Futbol Takımının oyuncuları ve de antrenörleri Özkan Baş ile programda görev aldılar.

Kastamonu kökenlilerin yoğun olduğu bölgedeki geleneksel hale getirilmesi düşünülen ve bu sene ikinci yapılan programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek dışında Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, Başkan Danışmanlarından İsa Sucuoğlu, Kastamonu Platformu Üyelerinden Mehmet Temel, Metin Yıldırım, Adil Kaya, Çetin Kökbek, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir, Yönetim Kurulu temsilcileri , Kanlıcaspor Yöneticileri Mustafa Kaya ve Hasan Gökbudak, Beykoz Belediyespor Temsilcisi Yaşar Kesici gibi isimler vardı.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü, Pilav Günü

reklam
0 Yorum

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı

Yorum yaz

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"