Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde heyecanlı günler

  • 02.03.2022 12:44
  • Güncelleme: 02.03.2022 12:49
  • Okunma: 1725 kez
  • Yorum: 0
Fatma Taşkıranlar'ın Kulüp Başkanlığını yaptığı Rüzgarlıbahçespor'da oldukça hareketli günler yaşanıyor.
Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde heyecanlı günler

Sportif faaliyetlerin yanı sıra sosyal etkinlikleriyle de dikkatleri çeken Rüzgarlıbahçe Kulüp Başkanı Fatma Taşkıranlar, Dost Beykoz Spor Müdürü Talip Ercan ile dertleşti.

Çok sıkıntılı süreçlerden geçtiklerini anlatan Bayan Taşkıranlar, “maalesef bazı kesimlerce adeta yok sayıldık, yaptıklarımıza gözlerini kapatan, kulakları işitmeyen ağızları konuşmayanlar olduk. Bildiğimiz yoldan hiç şaşmadık... Yeri geldik sadece birkaç kişi kaldık ama bu kulübü her zaman yaşatmasını bildik. Allaha şükürler olsun ki şimdilerde bizi bilmeyen, tanımayan kalmadı. Kapımızı çalanlar çoğaldı, bizi tanıyanlar karşılarında samimiyet buldu." diye konuştu.

"Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü olarak çocuklara manevi anlamda ve tarihsel manada dersler verdiklerini de ifade eden Taşkıranlar, “tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mahkûmdur” demiş Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk.” ifadelerini kullandı.

Beykoz Belediye Başkanlığı tarafından kendilerine yapılan yardımların ardından bir iadeyi ziyarette bulunduklarını söyleyan Fatma Taşkıranlar, “Beykoz Belediyesi  AKDEM Sosyal Yardım Hizmetleri Müdürü Anıl Çınar Beyefendiye ve ekibine teşekkür ve şükranlarımızı sunarız. Yaptığı Hizmetler için Rüzgarlıbahçe Muhtarımız ve Muhtarlar Dernek Başkanımız Sedat Altun, Başkan Yardımcısı Gülten Yılmaz, Bayan Futbol Şube Sorumlumuz Tuğba Baş, Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak  yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunup kulübümüz ve mahallemiz adına plaketlerini takdim ettik.  Ayrıca Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin Hanımefendiye ve ekibine teşekkürlerimizi sunarız. " cümlelerine yer verdi.

Taşkıranlar şöyle devam etti:

“Siz yeter ki doğru yolda olun, mutlaka fark edenler olacak, bu bizim açımızdan belki çok uzun zaman aldı ancak yine de şikayetçi değiliz. Geçtiğimiz haftalarda Beykozlu Doğu Karadenizliler Derneğinden misafirlerimiz vardı... Bizleri tanıyınca, faaliyet alanlarımızı, çalışmalarımız öğrenince çok mutlu oldular. Bundan sonra yanımızda olacaklarının sözünü verdiler. Tabii ki Beykoz İlçemizin en etkili Sivil Toplum Teşkilatlarından olan gelen bu ziyaret bizleri de mutlu etti. Özellikle Kız Futbol Takımımız ile çok ilgilendiler, memnun kaldılar.

Spor Servisi