Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde görev değişimi

  • Güncelleme: 15.11.2020 18:17
  • Okunma: 3027 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’un Bayanlar Futbol Müsabakalarına katılım sağlayan tek kulübü olan Rüzgarlıbahçespor'da görev değişimi.
Rüzgarlıbahçe Spor Kulübünde görev değişimi

TFF Kadınlar Futbol 3. Liginde mücadele eden ve aynı zamanda Genç, Yıldız ve Küçük Kızlar Futbol Takımları da olan Beykoz Temsilcisinde Bayan Futbol Takımları Şube Sorumluluğuna Tuğba Baş getirildi.


Kulüp Merkezinde yapılan görüşmenin ardından görevine başlayan Tuğba Baş yapmış olduğu değerlendirmede, "Beni bu göreve layık bulan Yönetim Kurulumuza, Fatma Taşkıranlar Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Görev ve sorumluluğumun farkında olacağım. Bu anlamda Beykoz'da tek bayan futbol takımı olan kulübümde görev yapacak olmam da ayrıca bana gurur da verecek. Futbolcularımızla tanışıp göreve başlayacağım. Her iki taraf için de hayırlı olsun diyorum" şeklinde konuştu.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü Başkanı Fatma Taşkıranlar ise daha önceden olduğu gibi Bayan Futbol Takımları ile lige katılım sağlamaya devam edeceklerini hatırlatırken, "Tuğba Baş'ın Takımlar Sorumluluğuna getirilmesi kararında mutabık kaldık. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Kızlarımızın dilinden anlayacak, onlarla sevinçli ve hüzünlü anları beraber geçirecek bir isim. Futbolcularımız ile yeni görevi kapsamında tanışıp işin başına geçecek. Hayırlı, uğurlu olsun dileklerimi iletmek isterim" dedi.

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Tuğba Baş