Spor

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü yine alkışı hak etti

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü yine alkışı hak etti
01.11.2018 17:27
| | |
2616

Birçok projesi ile Beykoz'da zaman zaman haber konusu olan Rüzgarlıbahçespor, yeni etkinliği ile yine alkışı hak etti.

Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü’nün organize ettiği programda, Bahattin Özyazıcı İlkokulu ve Şehit Hasan Kaya Ortaokulu’nda eğitim gören “Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri ” mutlu bir gün geçirdi.

Beykoz’da sosyal etkinlik ve projelere verdiği destekle bilinen Spor Kulübü düzenlemiş olduğu etkinlikte öğrencileri gün boyu; at binme, bisiklet sürme, ok atma, çiçek dikme faaliyetlerle güldürdü. Öğrenciler ayrıca,  yem verip besledikleri güvercin ve tavuklarla hoşça vakit geçirdi.

Güne özel olarak kurulan şişme oyun grupları ile başlayan çocuklar çok güzel eğlenirken neşe ve kahkahaları etkinliğe ev sahipliği yapan Rüzgarlıbahçe Spor Tesisleri’nde renkli görüntüler oluştrudu.

Programın ardından Rüzgarlıbahçe Mahallesi Muhtarı Sedat Altun yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Muhtar Sedat Altun’dan herkese teşekkür

“Kulüp Başkanımız Bayram Taşkıranlar’a, Ortaokul Müdür Yardımcısı Ercan Sever’e, Antrenörümüz Özkan Baş’a, Yönetici Murat Yıldız’a, İstanbul Lahmacun İşletmesi Sahibi  Kemal Taşdemir’e, Beykoz Kulüpler Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir’e, BİSK Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Kaya’ya , öğrenci kardeşlerimizin öğretmenlerine katkılarından ve katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu güzel çocuklar her şeyin en güzelini hak ediyor. Spor Kulübü demek futbol oynamak demek değil iyiki varsın Başkanımız Bayram Taşkıranlar ”

Spor Servisi

Anahtar Kelimeler: Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü, Sedat Altun

reklam

DOST BEYKOZ

"Beykoz'un Hür Gazetesi"