Rüzgarlıbahçe Spor Kulübü şaşırtıyor

  • 0
  • 9051

Bu güne kadar başarılı birçok çalışmasını Dost Beykoz sayfalarından okuyucularımıza aktardığımız Rüzgarlıbahçespor bir ilke daha imzasını attı.

Lacivert-Kırmızılı Kulüp Kanlıca ve Rüzgarlıbahçe Mezarlıklarına özel bir kitaplık yaptı. Kitaplığın içine Kuran-ı Kerim ve Yasin-İ Şerif koyan kulüp yetkilileri ve sporcular alkışlanacak bir çalışmayı daha gerçekleştirmiş olmanın mutluluk ve heyecanını yaşamakta idiler.

Beykoz İlçesinde Kuruluşunun daha ilk senesi dolmadan bir spor kulübü olmanın yanı sıra sosyal hayatın her alanında olma gayretindeki Rüzgarlıbahçespor ilçede sempati ağını her geçen gün daha da arttırmakta.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Fatih Aydın ile birlikte her iki mezarlığa gidip kitap dolaplarını monte eden çocuklar mezarlıkta yatmakta olan mevtaların ruhlarına da dualarını, fatihalarını göndermeyi de unutmadılar. Ferdi ve Mustafa Aydın ile objektiflere görüntü veren çocuklar daha önce de Semtlerinin Sağlık Ocağına kendi harçlıkları ile başlatılan kampanya sonunda EKG cihazı aldırmışlardı.

Spor Servisi

Beykoz'da veliden öğretmene darp!
Önceki Beykoz'da veliden öğretmene darp!
Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Sonraki Beykoz Nöbetçi Eczaneler Haziran 2024
Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz