Rüzgarlıbahçe'nin yeni muhtarı hızlı başladı

  • Güncelleme: 09.04.2014 00:11
  • Okunma: 8736 kez
  • Yorum: 0
Beykoz'da tamamlanan yerel seçimler sonrası yerel yöneticiler çalışmaya erken başladı. Rüzgârlıbahçe Mahallesi'nin muhtarı Sedat Altun, Facebook'ta kurulan sayfada mahalleyle her gün bir araya geliyor.
Rüzgarlıbahçe'nin yeni muhtarı hızlı başladı

Zaman zaman paylaşımlara yorumlar da yapanAltun, İnternet dünyasını en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. Rüzgârlıbahçe Muhtarıadına kurulan grup, açılalı henüz 5 gün olmasına karşın 500 üyeye yaklaştı. 

Gelişen teknolojiyle birlikte iletişim dünyası da her geçen gün yeni bir ivme kazanıyor. Sosyal iletişimin öncülerinden Facebook, yüz binlerce ve hatta milyonlarca kullanıcısını her gün biraz daha birbirine yaklaştırıyor. Hizmet sektöründe yer alan kişiler ise iletişimdeki bu'anlık yakınlaşmayı' yararlı bir biçimde kullanmaya çalışıyor. Sosyal medyayı iyi bir şekilde kullanmaya çalışan yerel yöneticilerden Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun ise bu konuda Beykoz'da ve ülke genelinde 'çığır açacak' gibi görünüyor. Sadece günde 500üyeye yaklaşan Facebook sayfasında Rüzgarlıbahçe sakinleri, hem iyi ve kötü haberlerini birbirleriyle paylaşıyor hem de mahalle sorunlarına dair Muhtar Sedat Altun'u bilgilendirmeye, harekete geçirmeye çalışıyor. 

İşte o paylaşımlardan bazıları: 

Musa Çelebi 

"İnsan elindekinin kıymetini bilmiyor ancak onu kaybettiğinde anlıyor bakın bu sayfada abdullah ergan kardeşimizin 22 yıl önce ayrıldığını ama beykoz ve rüzgarlıbahçemize ne kadar özlem duyduğunu okuduk onun için elmizdekinin kıymetini bilelim sahip çıkalım başka rüzgarlıbahçe yok çocuklumuz,gençliğimizin geçtiği çayırında top oynadığımız malatyalısı giresunlusu ordulusu kastamonulusu hep kardeş olduk inşaallah burada yaşlandığımızı görürüz selametle." 

Mustafa Yıldız 

"BEYLER MUHTARIMIZ MAZBATASINI ALDI HIZMET BASLIYOR HERKEZ DESTEK OLSUN MUHTARIMIZA ONCELIKLE SU UYE ISINI COGALTMAMIZ LAZIM HER EVE 1 UYE OLMALI HER EVDE KONUSULMALI EKSIKLERI BU SAYFADAN PAYLASALIM YAPILAN HIZMETLERIDE PAYLASALIM HERKEZ DESTEK OLSUN ARKADASLAR...HAYIRLI OLSUN ALLAH UTANDIRMAZ INSALLAH...." 

Sedat Altun 

"Bu akşam dursun kalfanın annesi vefat etmiş şu an itibariyle cenazesi bozkurta defnedilmek üzere yola çıkmıştır"

Osman Alim 

"Bir spor kulubu olsaydi iyi olurdu gencler başi boş kalmaz bir uğraş peşinde olurdu. Mahallemizde cok yetenekli çocuklar var Türkiye şampiyonlari bizim mahallemizden çikacaktir. Boyle bir proje gerceklesebilir hayal degil . Saygilarimla iyi çalismalar" 

Cihan Eker 

"ARKADAŞLAR MAHALLEMİZDE EKSİK GÖRDÜĞÜNÜZ KONULARI HİZMETLERİ BU GRUBA YAZIP İLETİRSENİZ MUHTARIMIZ SÜREKLİ BU GRUBU TAKİP EDECEKTİR BİLGİLENDİRMİŞ OLURSUNUZ..." 

Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Muhtar, Sedat Altun, Rüzgarlıbahçe

Yorumlar (0 Yorum)

Bu içeriğe yorum yapılmadı, yorum yapmak ister misin?

Yorum Yaz