Rüzgarlıbahçe’nin kızları galibiyetten memnun

  • Güncelleme: 27.03.2018 18:44
  • Okunma: 3933 kez
  • Yorum: 0
Beykoz’da bayan futbol liglerinde değişik kategorilerde mücadeleye çıkan bir ekip olan Rüzgarlıbahçespor her geçen gün daha da tecrübe kazanmakta.
Rüzgarlıbahçe’nin kızları galibiyetten memnun

Geçtiğimiz günlerde yapılan Kongre sonunda Kulüp Başkanlığına da seçilen Kemal Bayram Taşkıranlar ile Özkan Baş’ın verdiği katkı ile mücadelesine devam eden Rüzgarlıbahçespor Kızları oynadığı hazırlık müsabakasında Bakırköy Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. 

Güzel bir futbolun ortaya çıktığı müsabakadan Rüzgarlıbahçespor Kızları 5-3 galibiyetle ayrıldı. Lacivert-Kırmızılı ekibi galibiyet taşıyan gollerin üçü Aliye’den birer tanesi ise Kübra ve Zeynep’ten geldi.

Rüzgarlıbahçespor Kulüp Başkanı Kemal Bayram Taşkıranlar mahallelerinde ulaşabildikleri her çocuk ve gence spor yapma imkânı tanıma düşüncesinde olduklarını söylerken, "Erkek Futbol Takımlarında hemen her kategoride maçlara çıkmaktayız. İki sendir Kız Futbol Takımımız ile de gerek özel ve hazırlık maçları ile gerekse de Resmi müsabakalara ile mahallemizi ve dolayısı ile Beykoz İlçemizi temsil ediyoruz. Kızlarımız her geçen gün daha da fazla tecrübe kazanmaya başladı. Son oynadıkları Bakırköy Gençlikspor maçında aldıkları galibiyet ile bizler sevindirdiler, kutluyor ve onlarla gurur duyduğumu ifade etmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Spor Servisi